TikTok APK 2022

22.7.4

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 44,123,239
Sürüm
22.7.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
93M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TikTok APK 2022

Tiktok küresel bir video topluluğudur. Hepimiz, harika kısa videoları kolaylıkla izlemeniz bununla birlikte eğlenceli ve unutulmaz anlamış olurı yakalayarak kendi videolarınızı da oluşturmanız ve dünyayla paylaşabilmeniz için kolaylık sağlıyoruz . Videolarınıza, kendi özel efekt filtrelerimizle, eğlenceli etiketlerimiz, çıkartmalarımız ve daha bir sürü özelliklerimizle renk katabilirsiniz. Hayat çok hızlı ilerliyor bundan dolayı her saniyeyi göz önünde tutmalıyız.

■ sizin için özel olarak seçbilimselş milyonlarca videoyu izleyin.
Özellikle sizin izlediğiniz, beğendiğiniz ve paylaştığınız içeriklere dayanan bir deneyim! Tiktok, izlemekten asla vazgeçmeyeceğiniz en alakalı, ilginç, eğlenceli, hızlı, baş döndürücü videoları zevkinize uygun olarak sizlere sunacaktır.
■ küresel düşünce üreticilerinden oluşan bir toplum tarafından kabul görmüş ve esin almış milyonlarca üretici, inanılmaz yeteneklerini, kıymetli anlamış olurını ve bilgilerini tiktok’ da sergiliyorlar.
■ en sevmiş olduğiniz müzikleri veya sesleri videolarınıza ücretsiz olarak ekleyin
milyonlarca ücretsiz müzik klipleri ve sesleri videolarınıza kolayca ilave edin ve düzenleyin! Pop, rock, rap, elektronik, r amp; b, geleneksel ve daha çoğu tarzdaki türleri kapsayan en popüler parçaları, sizler için öne çıkmış müzik listelerini oluşturuyoruz.

TikTok Apk Full indir

Videolarınızdaki keyifli yüz filtrelerinin ve güzellik efektlerinin kilidini açın.

■ düzenleme araçları; video klipleri kolayca kırpmanızı, kesmenizi, birleştirmenizi ve kopyalamanızı sağlar.
■ video filtreleri sürekli olarak yeni ve yapıtcı tasarımlarla güncellenir.
■ dans, güldürü, vlog, spor, diy ve hayvansal videolar tüm bunlar kullanılmaya hazır bir şekilde sizleri bekliyor.

* herhangi bir geri bildirim? Https://www. Tiktok. Com/legal/report/feedback adresinden bize ulaşabilirsiniz veya @tiktok ismine bizlere tweet atabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.