Tinder – flört ve arkadaşlık Apk İndir

Actualización
1 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tinder – flört ve arkadaşlık Apk İndir

Tinder öteki arkadaşlık uygulamalarına benzemez. Yalnızca sıradan bir sosyal medya uygulaması da değil. Tinder seninle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmanı sağlar. Yeni arkadaşlıklar, aşk, evlilik arıyorsan yada sadece buluşup söyleşi etmek istiyorsan Tinder seni doğru kişiyle eşleştirecektir. Yeni insanlarla müşerref olmak ve bunu yaparken eğlenmek için en rahat yol!

Bugüne kadar 30 milyar eşleşme sağlayan Tinder®, yeni insanlarla müşerref olmak isteyenler için dünyanın en popüler uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çok güvendiğin arkadaşın şeklinde düşünebilirsin. Nereye gidersen git insanlarla buluşma yardımcı olabiliriz! Buraya yeni insanlarla müşerref olmak, sosyal çevreni genişletmek, gezi ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla buluşmak veya hayatı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu beyhude dünyanın en havalı arkadaşlık sitesi demiyorlar! . Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

Tinder – En iyi arkadaşlık uygulaması:
Eşleş. Sohbet et. Buluş. Tinderı kullanmak son aşama keyifli ve fazlaca kolay: Birini beğenmek için Sağa Kaydırma™ hususi durumunu, pas geçmek için Sola Kaydırma™ özelliğini kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz anlama gelir! Kurduğumuz sistem yardımıyla, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşir. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. İlgini çeken profilleri incele, eşleşmelerinle çevrimiçi söyleşi et ve sonrasında da telefonunu bir kenara bırakıp gerçek dünyada onlarla buluşarak yepyeni bir tecrübe yaşa.

Hadi başlayalım. Çöpçatanlık uygulamasını indir ve yeni insanlarla tanışmaya başla.

Tinder – flört ve arkadaşlık Apk Full download

Ne kadar seçeneğin olursa, hayat o kadar tatlı olur.

Dünyanın en büyük ve en ateşli bekârlar topluluğuna sahip arkadaşlık sitesi Tindere hoş geldin!

GOLD DÜNYASINA KATIL

Tinder Gold™ abonesi olarak, birinci derslik bir Tinder deneyimi yaşayabilirsin: Passport, Rewind, müddetsiz beğeni hakkı, her gün 5 Super Like, ayda bir Boost ve daha gelişmiş profil ayarları şeklinde özellikler seni bekliyor. Dur, daha bitmedi! Sürprizi sona sakladık. Seni beğenen kişileri, onları bulmana gerek kalmadan sana gösteren Gold Eşleşme özelliğiyle, sonuçsuz arayışlara son verip zamandan tutum edeceksin. Bunu kişisel çöpçatanlık hizmetin olarak düşün! 7 gün 24 saat boyunca, senin tarafından beğenilmeyi bekleyen eşleşme adaylarını karşına çıkaracak. Sadece arkana yaslan ve buz gibi içeceğini keyifle yudumlarken profilleri kaydırmaya başla. Dünyanın en ateşli arkadaşlık uygulaması eşleşmelerini kolayca bulmana yardımcı olsun!

———————————–

Tinder Plus veya Tinder Gold satın almaya karar verirsen, ödeme Google Play hesabın üzerinden gerçekleşecek ve satın aldığın aboneliğin süresi dolduktan sonraki 24 saat içinde aboneliğin yenilenecektir. Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonrasında istediğin zaman Play Storedaki ayarlardan kapatabilirsin. Mevcut Tinder Plus abonelikleri 9,99 $/Aydan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Mevcut Tinder Gold abonelikleri 14,99 $/Aydan başlamaktadır ve bir aylık, 6 aylık ve 12 aylık abonelik paketleri mevcuttur. Fiyatlar ABD doları üzerindendir ve Amerika dışındaki ülkelerde farklı olup haber vermeden değişim izah edebilir. Satın alınan etken abonelik süresi süresince abonelik iptal edilemez. Eğer Tinder Plus yada Tinder Gold almaya henüz karar vermediysen, Tinderı ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsin.

Tüm fotoğraflar, açıklayıcı olması amacıyla temsili olarak kullanılmıştır.

Gizlilik: https://www.Gotinder.Com/privacy
Koşullar: https://www.Gotinder.Com/terms

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.