trivago Otel karşılaştırın APK 2022

5.60.0

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 318,397
Sürüm
5.60.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
29M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

trivago Otel karşılaştırın APK 2022

Otel araması, fiyat karşılaştırması ve para tasarrufu yapın. Tatil mi planlıyorsunuz? Trivago ile ülkü otelinizi bulun! Otelleri karşılaştırın, son dakika fırsatları bulun ve otel fiyatından tasarruf edin. Şehir merkezinde, deniz kıyısında yada arzu ettiğiniz yerde konaklayın.

Seyahat ve dinlence planlayıcısı trivago ile otel araması yapın ve otelleri karşılaştırın. İdeal oteliniz sadece bir tık uzaklıkta! Lüks bir plaj oteli veya son dakika fırsatları mı arıyorsunuz? Trivagonun dünya çapındaki dinlence planlayıcısı ile havaalanı yada kent merkezi yakınında oda bulun.

Otel Araması ve Fiyat Karşılaştırması – İdeal Otelinizi bulun:
1. Otel bulucu trivago ile mobil olarak bir sonraki geziniz için otel ve tatil yerleri bulun.
2. Şaşırtıcı oda fiyatları ile arzu ettiğiniz özelliklere ve aktivitelere (havuz, sahil, WiFi yada kahvaltı) haiz oteli bulun ve fiyatları karşılaştırın.
3. Seyahat ve dinlence planlayıcımızla deniz tatilinde veya kent gezisinde tasarruf edin. Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların oteller hakkındaki yorumlarını karşılaştırın.

Oteller içinde arama yapın. Oda arayın ve oda bulun.

trivago: Otel karşılaştırın Apk Full

Tatil konaklamanızı bulmak için trivagonun dünya çapındaki gezi planlayıcısını kullanın. İdeal otel odanızı bulun ve stressiz gezi ve tatil planlayıcısı ile fırsatlardan yararlanın.

Otel Bulucu: Otel araması yapın, tutarları karşılaştırın ve para tasarrufu yapın.
● Otel araması yapın ve dünya üzerindeki yüzlerce web sitesi üstünden oda arayın ve oda bulun.
● trivago otel planlayıcısyla en popüler gezinsel bölgeleri yada dinlence merkezlerini karşılaştırın.
● trivago tatil planlayıcısı ile para tasarrufu yapın! Yan yana otel ve fiyat karşılaştırması yapmak için beğendiğiniz otelleri uygulamaya kaydedin. Fırsatlardan yararlanmak için otel araması yapın ve dilediğiniz zaman ideal otelinizde rezervasyon yapın.

Cebinizdeki dinlence planlayıcısıyla otel araması yapın. Son dakika otel mi arıyorsunuz? Trivago uygulamasıyla otelleri karşılaştırın, tutarları karşılaştırın, oda arayın ve oda bulun. Seyahat planlamanızı stressiz bir halde yapın.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Https://support.Trivago.Com/hc/tr adresinden alan kişi hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.