TRT Zorlu Yarış Apk İndir

1.2.1

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 8,068
Sürüm
1.2.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
28M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TRT Zorlu Yarış Apk İndir

Zorlu yarış ile çocuklar sıra dışı bir araba uçurumışı yapıyor.

birçok otomobil, onlarca farklı modifiye seçeneği ve farklı uçurumış alanlarıyla zorlu yarış,​ çok özel bir araba uçurumışı deneyimi sunuyor! Garajda tasarlanan otomobillerle olası olmasıyla birlikte ileri git, yol süresince topladığın altınlarla yeni otomobiller al ve otomobillerı modifiye et. Zorlu yarışta, gelişmiş modifiye alternatifleriyle, hem sıkılmadan oynayacaksın bununla beraber doyasıya eğleneceksin​.​ bunun yanı sıra, fizyolojik, bilişsel ve zihinsel kazanımlarla da eğlenirken öğrenecek, oyunun keyfinı çıkaracaksın .​

4 yaŞ ve Üzerİ Çocuklar İÇİn
sıkıntılı uçurumışta çocuklar, birbirinden eğlenceli arabalarla ve birbirinden keyifli modifiye seçenekleriyle, zamana karşı sıkıntılı bir yarış verirken, oyundaki sürprizlerle yarışın hazzını çıkarıyor.
keyifli ve eğitici oyunlar.
Çocuk psikologları ve öğretmenler ile beraber geliştirildi.
muhakeme kabiliyetlerini ve düşünme becerilerini geliştirme amacıyla tasarlandı.

TRT Zorlu Yarış Apk Full indir

reklamsız ve çocuklar için güvenli içerik.

aİleler İÇİn sıkıntılı yariŞ
Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, keyifli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla beraber oynamanız öneri edilir. Bu şekilde çocuğunuzun sıkıntılı uçurumıştan azami derecede yarar sağlamasını ve eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

gİzlİlİk polİtİkasi
şahsi veri güvenilirği ciddiye almış olduğumız bir konudur. Uygulamamızın hiçbir kısmında reklam veya toplumsal medya mecralarına yönlendirme bulunmamaktadır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.