Turkcell Dijital Operatör APK 2022

15.6.0

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 630,958
Sürüm
15.6.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
110M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Turkcell Dijital Operatör APK 2022

Kullanımı oldukça basit ve güvenli olan, ücretsiz Dijital Operatör Uygulaması’ndan; teknolojik ürün alışverişi, mobil satmaca ödeme, TL/paket yükleme benzer biçimde birçok işlemi süratli bir şekilde yapabilirsiniz. Size özel tebrik, hatırlatma ve tekliflerimiz de Uygulama’da sizleri bekliyor. Dijital Operatör’den Turkcell ve Turkcell Pasaj içinde kolayca geçiş yapabilir, alışveriş yapmanın ayrıcalığını Turkcell Pasaj ile yaşayabilir, birçok işlemi giriş yapmadan da gerçekleştirebilirsiniz.
• Turkcell Pasaj ile Teknoloji Alışverişi Tekliflerine Göz Atın!
Teknolojinin referans noktası, Türkiye’nin ilk elektronik pazaryeri Turkcell Pasaj artık Dijital Operatörde! Turkcell Pasaj’da hızlı teslimat ve elastiki ödeme avantajlarından faydalanabilir, Turkcell Güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz. “Pasaj” ana sayfasından indirimli ürünlere ve kampanyalara göz atabilirsiniz. Kategoriler bölümünden dilediğiniz kategoride ürüne kolayca ulaşabilir, “Siparişlerim” bölümünden siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz. Akıllı cep telefonu, akıllı saat, bilgisayar, tablet, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri ve daha birçok ürün Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor.
• Başvuru İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz
Dijital Operatör Uygulaması’ndaki “İşlemler” bölümünden dilediğiniz işleme kolayca ulaşabilir, “Başvuru İşlemlerim” alanından hat başvurusu, Superbox başvurusu, ev interneti başvurusu gibi tüm müracaat işlemlerinizi gerçekleştirebilir, dilediğiniz işleme ilgili kategori altından süratle ulaşabilirsiniz.
• Size Özel Paket ve Tarifeleri İnceleyebilirsiniz
“Dijital Operatör” üstünden paketinizi veya tarifenizi değişiklik yapmak çok rahat. “Paketler” bölümünden size hususi sunulan paket ve tarife tekliflerine göz atabilir, kolayca paketinizi değiştirebilirsiniz.
• Turkcell TL ve Paket Yükleme İşlemlerini Yapabilirsiniz
Turkcell Dijital Operatör’ü hem TL yükleme hem de paket yükleme işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Güncel Apk İndir

• Salla Kazan İle Sürpriz Hediyenizi Seçin!
Dijital Operatör üzerinden “Salla Kazan” kampanyasına katılarak web, dakika yahut Turkcell dijital servisler gibi uygulamalarda kullanabileceğiniz sürpriz hediyeler kazanın!
• ‘’Hediye Havuzu’’ndan Hediyelerinizi Takip Edebilirsiniz
Turkcell ‘’Hediye Havuzu’’nda elde ettiğiniz ya da kazanabileceğiniz internet, SMS, dakika ve öteki armağanları görebilirsiniz.
• Fatura Sorgulama ve Online Fatura Ödeme İşlemi Yapabilirsiniz
Turkcell faturalı hat kullanıcısıysanız satmaca sorgulama ve online satmaca ödeme işleminden kolayca ve güvenilir bir biçimde Dijital Operatör’den yapabilir, ön ödemeli hat kullanıcısıysanız TL durumunuzu “TL Durumum” alanından takip edebilir, TL yükleyebilirsiniz.
• Destek Talebinde Bulunabilirsiniz
Turkcell hattınızla alakalı desteğe ihtiyacınız olduğunda “Yardım” bölümünden arama ve bağlantı ile alakalı sorununuzu test edebilir ve talebinizi konum bildirerek iletebilirsiniz. Evrak gerektiren talepleriniz için “Yardım” alanındaki “Talep İlet” bölümünden evrak fotoğrafını çekip, ilgili kategori altından bize talebinizi gönderebilirsiniz. Üstelik yapay zekaya haiz Turkcell Asistan da sorularınız için yanınızda.
• Turkcellli Olmayanların Faydalanabileceği Özellikleri Keşfedin!
Turkcell kullanıcısı olmasanız da Dijital Operatör’ü kullanabilirsiniz. Diğer operatör kullanıcıları da Turkcell Pasaj üstünden diledikleri teknolojik ürünlere ulaşabilir, parlak zeka cep telefonu kategorisinden akıllı saatler kategorisine birçok teknolojik üründe 36 aya varan taksit imkanı ve ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilirler.
Ayrıca kullanımı parasız olan Dijital Operatör Uygulaması’ndan Turkcell kullanıcısı olan sevdikleri için armağan TL ve paket yükleyebilir, müracaat işlemlerini ve takibini gerçekleştirebilirler. Turkcell faturası ödeyebilir, Turkcell uygulamalarına erişebilirler.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.