Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TV APK 2022

Yerli ve yabancı diziler, yerli ve yabancı filmler, çizgi filmler, belgeseller, canlı tv kanalları ve programları başta olmak üzere yüzlerce içerik televizyon ’ta sizleri bekliyor. Dizi ve film seyretme keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz tv ’ta sunulan filmler, diziler ve diğer içerikler tüm operatör kullanıcılarının kullanmasına açıktır. Isterseniz abone olmadan sevdiğiniz filmleri kiralayabilirsiniz. Dizi ve beyazperde izleme keyfini evinize taşımak dilerseniz hızlıca televizyon uygulamasını indirebilir, en iyi filmleri ve dizileri izlemeye başlayabilirsiniz.

televizyon dünyasında sizleri bekleyenler
● yabancı ve yerli dizileri, filmleri ve diğer birfazlaca içeriği 4k ultra hd kalitesinde izleyebilirsiniz.
● korku filmleri, güldürü filmleri, aksiyon filmleri, bilim kurgu filmleri ve türk filmleri benzer biçimde farklı türlerde 4k ultra hd filmler izleyebilirsiniz. Ek olarak vizyondaki filmler ile beyaz perde seyretme keyfini evinize taşıyabilirsiniz.
● hayvan belgeselleri, doğa belgeselleri gibi türlerde belgeseller seyredebilirsiniz.
● canlı tv programlarını 24 saate kadar geri sararak izleyebilirsiniz.
● Çocuklarınız için pepee ve kral Şakir gibi çizgi filmler ile madagaskar ve buz dönemi gibi animasyon filmlerini bulabilirsiniz.

yerli ve yabancı sinema filmleri
tv ’ta hem yerli filmlerden bununla birlikte yabancı filmlerden onlarca içerik bulabilirsiniz. Yerli film takip etmek isteyenler için İklimler, Çakallarla dans, kış uykusu şeklinde farklı dönemlerden ve türlerden içerikler sunuluyor. Yabancı film izlemek isteyenler için ise baba, cinnet, karayip korsanları benzer biçimde mutlaka izlenmesi gereken filmlerin yanı sıra; duyguların rengi, İnanılmaz aile ve halka gibi alternatif filmler sunuluyor. 4k ultra hd film seyretme deneyimini yaşamak için hemen televizyon içeriklerine göz atmaya başlayabilirsiniz.

TV Apk Full

Özellikle yabancı dizi takip etmek isteyenler için farklı türlerde birfazlaca içeriğin yer aldığı televizyon ’ta supernatural, the tudors, the walking dead ve american horror story benzer biçimde en iyi yabancı diziler yer alıyor. Türk dizileri, fantastik diziler, bilim kurgu dizileri, güldürü dizileri şeklinde daha birfazlaca türde diziyi televizyon ’ta bulabilirsiniz.

Çocuk filmleri ve Çizgi dizileri
televizyon plus’ta çocuklarınızla birlikte birçok animasyon filmi izleyebilirsiniz. Öte taraftan pepee ve kral Şakir gibi türkiye’nin en çok izlenen çizgi filmlerine ek olarak Şirinler, aslan kral ve kukuli gibi biroldukça çizgi dizi sunuluyor. Benzer şekilde batman, superman, iron man şeklinde çocukların en sevdiği karakterler de televizyon ’ta!

yabancı belgeseller
belgesel izlemek isteyenler için en iyi belgesellerden örnekler televizyon ’ta yer ediniyor. Bilimsel belgeseller, yaşam öyküsü belgeselleri, doğa belgeselleri ve hayvan belgeselleri bunlardan yalnızca bazıları içinde!

canlı televizyon programları ve spor müsabakaları
canlı televizyon izleyebileceğiniz televizyon ’ta kaçırdığınız programları geri sararak kaydedebilir ve dilediğiniz vakit izleyebilirsiniz. Milli kanallar, müzik kanalları ve eba tv başta olmak üzere onlarca televizyon kanalını canlı izleyebilirsiniz. Öte yandan spor tutkunları için İngiltere premier ligi ve almanya bundesliga, basketbolun en iyilerinin yer aldığı nba, motor sporlarının zirvesi formula 1 ve en heyecanlı tenis turnuvaları da tv ’ta!

televizyon plus’a tertipli olarak yeni filmler, diziler ve belgeseller de eklenmektedir. Dolayısıyla televizyon dünyasında en yeni filmlerden, eski filmlere; en yeni dizilerden size vakit yolculuğu yapmış olduracak eski dizilere kadar yüzlerce içerik bulabilirsiniz. Online dizi ve film seyretme keyfini televizyon dünyasında deneyimlemek için hızlı ve basit bir şekilde abone olabilirsiniz.

tatbik ile alakalı talep ve önerilerinizi tatbik içinde yer edinen quot;bizlere ulaşınquot; kısmınden yada “destek@tvplus. Com. Tr” adresine e-posta ile iletebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.