Twerk Race 3D – koşu oyunu 2022 APK İndir

Actualización
14 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Twerk Race 3D – koşu oyunu 2022 APK İndir

Twerk yapmak oldukca eğlenceli. Twerk yapılan koşu oyunları çok daha keyifli! Twerk Race 3D ile tanışın — Heyecan ve eğlence dolu bu yarışmadaki oyunlarda hedefiniz vücudunuzu geliştirerek bir twerk efsanesi olmak! En iyi koşu oyunları denince akla ilk gelen bu oyunda, en başarı göstermiş twerk dansçısı unvanı için savaşım edin.

VÜCUDUNUZU YARIŞTIRIRKEN EĞLENİN
Yerlerinize. Hazır. Başla! Eğlence dolu yarış başladı! Zorlu mani parkurunda var gücünüzle koşun ve vücudunuzu geliştirmek için yemek toplayın. Bu koşu oyununda, göz açıp kapayıncaya kadar bir kilolu bir fit olmuş olursunuz. Daha fit bir vücut için sıhhatli yiyecekler toplayın. Hazır yiyecekler toplayın ve kaslarınız bir anda gelişsin. Hedefiniz bu koşuyu mümkün olan en büyük kaslarla bitirmek.

ÇILGIN ENGELLER
Ama dikkat edin: bitiş çizgisine varmak için hamburger toplamanız yeterli değil – aynı zamanda strateji de yapmalısınız! Yarış pisti deli engellerle dolu: duyarlı cam platformlar, değişik büyüklükte delikleri olan bariyerler, kaydıraklar ve çok daha fazlası oyunlarda sizi bekliyor. Bazen büyük kaslar zayıf noktanız olabilir. Ne vakit kalori yakacağınızı hesap edin ve önce şişmanlayın sonrasında fit olun.

Twerk Race 3D – koşu oyunu Güncel Apk İndir

Her seviyeden sonra görkemli bir final sizinle —bacaklarınızın enerjisini ve twerk yapma yeteneklerinizi sınayan coşku verici bir mücadeleye hazır olun. Sadece en gelişmiş ve en kuvvetli bacaklar bu sallama yarışmasının galibi olabilir!

Koşu oyunları alanında kendinizi kanıtlamaya hazır mısınız? Birkaç kg dışında kaybedecek bir şeyiniz yok… Eğlenceli yarışa katılın, engelleri aşın ve bu final mücadelesinde kazanan taraf siz olun.

EN İYİ ÖZELLİKLER
● Benzersiz bir koşu oyunu! Twerk müsabakası ile final icra eden bir koşu oyunu. Daha ilkin gördüğünüz eğlenceli oyunlar içinde en farklısı bu.
● Heyecan dolu bir vücut yarışması! En güçlü olmak istiyorsanız kaslarınızı büyütün ve rakibinizi yere serin.
● Dinamik oyunlar ile reel heyecan! Önünüze çıkan sayısız engeli aşmanız gereken süratli ve zevkli bir yarış. Başka eğlenceli oyunlar ile kıyasladığınızda, bu oyunun benzersiz olduğunu göreceksiniz!
● Yeni bir koşu eğlencesi— canlı ve güzel bir görünüm. Bacaklarınızı en iyi vurgulayacak en güzel giysisi seçin!
Twerk Race 3D koşu oyunları için son noktayı koyuyor. En iyi koşu oyunları kategorisindeki yarışa katılın ve bütün gün dans etmeye hazır olun!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.