Twitch Canlı Oyun Yayını 2022 APK İndir

4.3/5 Oylar: 4,831,687

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Twitch Canlı Oyun Yayını 2022 APK İndir

Canlı gösterim oyun videoları, Esporlar ve her türlü IRL yayınını Android cihazınızdan izleyin. PS4, PS5, PC, Xbox One ve Nintendo Switchteki favori MMO RPG, strateji ve FPS oyunlarınızı yayınlayın. Twitch sayesinde canlı yayınlar ve oyuncu sohbetleri elinizin altında.

Spor burada! Favori sporlarınızı izleyin. Basketbol, beyzbol, futbol, yüzme, güreş, hokey, bilardo ve envai çeşit spor ile bunlarla ilgili talk showlar, lig kanalları, düşlem ve Espor yayınları ve fazlaca daha fazlası sizi bekliyor.

Valoranttan League of Legendsa kadar her çeşit oyunun kanallarını izlerken hem de canlı sohbetin de keyfini çıkarın. Fortnite Battle Royale, Minecraft, 2k Blacktop, Overwatch ve FIFA maçları ekranınızda. Çok oyunculu oyunları sevmiyor musunuz? Sanatsal performanslardan hayvan videolarına dilediğiniz her konuda IRL içerikler yayınlayın.

Twitch Canlı Yayını ve Oyuncu Sohbeti: 3 TEMEL ÖZELLİĞİ
1. Minecraft, Fortnite, CS:GO, PUBG, FIFA, League of Legends, Call of Duty, Valorant, Grand Theft Auto, Overwatch, World of Warcraft: The Burning Crusade, Apex, WildRift, Garena Free Fire ve aklınıza gelen her türlü tek yada oldukca oyunculu oyunun kanallarını izleyin. Oyun becerilerinizi dünyaya gösterin. En büyük MMO RPG, MOBA, strateji ve FPS oyunlarından içerikler yayınlayın yada koltuğunuza kurulup adrenalin yüklü Espor turnuvalarının heyecanını yaşayın.
2. Her tür oyun, Espor ve IRL yayını esnasında canlı sohbet edin. Favori yayıncılarınızla ve diğer oyuncularla oyun strateji ve planlarını tartışın.
3.

Twitch: Canlı Oyun Yayını Apk Full indir

Xbox Oneda GTA aksiyonunuzu canlı yayınlayın, Nintendo Switchte Minecraft monolitleri oluşturun, PS5te Fortnite düşmanlarınızı indirin veya PCde Valorant hünerlerinizi sergileyin!

Oyun dışında bir şeyler mi aramıştınız? Sevdiğiniz sporlarla ilgili canlı tartışmalara katılın, podcastler kulak verin, müzik konserlerine göz atın ya da toplulukla sohbetin keyfini çıkarın.

PS4, PS5, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için özel içeriklerle etkileşimli canlı haber videoları yayınlayın.
Sanat performanslarından müzik festivallerine ve yalnızca sohbete kadar benzersiz programları izleyin.
Basit ve sezgisel kullanması yardımıyla yeni çok oyunculu oyunları ve IRL içeriklerini kolayca keşfedin.
Geceyarısı izleme seansları ve oyuncu sohbetleri için Karanlık Moda geçin.

Şampiyonundan acemisine sevdikleri oyun üstünden diğerleriyle bağ ve etkileşim kuran milyonlarca oyun tutkununa siz de katılın. Twitch ile tutkunuzu yeni bir seviyeye ulaştırın!

——

Geri bildirim ve yardım için lütfen Destek Merkezimizi ziyaret edin: https://help.Twitch.Tv

Önemli not: Bu tatbik, Nielsenin tescilli ölçüm yazılımını ihtiva eder. Söz mevzusu yazılım, Nielsen TV İzleme Oranları benzer biçimde çeşitli pazar araştırmalarına katkı yapmak için kullanılmaktadır. Daha fazla malumat için lütfen http://priv-policy.Imrworldwide.Com/priv/mobile/us/en/optout.Html adresine bakın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.