Uçan Uçak Simülatörü oyunları Apk İndir

2.83.2

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 146,300
Sürüm
2.83.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
45M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Uçan Uçak Simülatörü oyunları Apk İndir

Gelişmiş çok seviyeli tayyare oyunlarımızda yeni bir sema simülasyonu boyutu sunuyoruz.
Uçak oyunlarını seviyorsanız, City Airplane Pilot tam size göre! Bu yeni oyun, parasız uçuş ve uçak kurtarma görevlerinin birleşimidir. Uçak oyunlarında ustalaşmak için eğitin ve bu uçuş simülatörü oyununda birden fazla oyun uçağı uçurmanın heyecanını hissedin.

Gerçekçi Uçuş Simülatörü:
En iyi tayyare oyunları simülatörlerinden biridir. Hepimiz çocukluğumuzda pilot olmayı ve göklerde uçmayı hayal ettik. Uçak simülasyon oyunlarımız tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek. Bu uçak simülasyon oyununda profesyonel bir ticari pilot olun. Araç simülasyon oyunları ve çevrimdışı oyunlar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Uçuş Içi Oyun Deneyimi:
City Airplane Pilot Flight oyunlarıyla mavi gökyüzüne uçun. Bu tayyare simülatörü, oyunlarda birden fazla uçakla beraber size en bağımlılık meydana getiren oyun uçuşlarını sunuyor. Bu destansı tayyare uçan kurtarma simülatörü oyunu ile bir cankurtaran olun. Uçak oyunlarımız mucizevi özellikler ve harika bir oyun oynama ile beraber gelir. Bu stilize oyun, gerçekçi oyunlarımızdan biridir.

Ilginç Görevler:
Oyun uçağınızı uçurmak için en iyi oyun ortamına sahip devasa bir aleni dünya oyunu. Bu oyunda helikopter kurtarma görevlerini yürütün ve uçak kurtarma oyunlarımızda yaşam kurtarın. Uçuş simülatörümüz bununla beraber bir helikopter oyunudur. Uçak simülasyonu, gerçekçi oyunlarımızla daha realist hale getirildi. Çevrimdışı oyunlarımızdan önde gelen bir uçuş oyunu olan bu oyun oynamak için web gerektirmez.

Farkli Hava Koşullari:
Bu oyun gök gürültülü fırtına, yağmur ve güneşli günler şeklinde değişik hava koşullarıyla beraber geliyor. Sivilleri fırtına ve selden kurtararak kurtarma uçağı oyunlarımızı deneyimleyin. Şehir uçağı pilot uçuşu, size simülasyon oyunlarının nihai uçuş deneyimini sunar. Uçak oyunlarımız birden fazla oyun senaryosu ile birlikte gelir, simülasyon oyunları daha keyifli hale getirilmiştir.

Uçan Uçak Simülatörü oyunları APK 2022

Uçak uçuş simülatörümüz, son aşama gelişmiş simülasyon oyunlarından biridir. Android oyun oyuncuları için ücretsiz olarak geliştirilmiş bir oyun. Sınırsız eğlenceye haiz araç simülasyon oyunları. Bu stilize edilmiş oyunu, gelecek vadeden oyun pilotları için yaptık. Uçuş oyunumuzdan en iyi şekilde yararlanın ve realist oyunları deneyimleyin.

Uçak Çeşitleri:
Oyunumuz, tayyare oyunlarında çeşitli uçaklarla birlikte gelir; harp uçakları, kargo uçakları, ticari uçaklar ve farklı oyun uçağı modelleri gibi. Kokpitin kontrolünü elinize alın ve maceralı bir uçuş yolculuğuna başlamak için realist uçağınızı uçurun. Birden fazla uçak oyunu içeriğiyle gelen çevrimdışı oyunlarımızın keyfini çıkarın.
Bu Uçak Oyunu, üç değişik görev türü ile beraber gelir:
Hava Muharebe Görevleri
Kurtarma Görevleri
Helikopter Oyun Görevleri

Nasıl oynanır:
Uçakla uçuş oyunlarının başlangıcında, çok rahat bir oyun eğitimi ile yönlendirileceksiniz. Bu yeni oyunda size pistten kalkmayı ve muayyen bir rakımı korumayı öğretecek. Cep telefonunuzu sola / sağa eğerek uçağınızı yönlendirebilirsiniz. Bu uçak oyununda son aşama dikkatli bir biçimde yatırın ve bu stilize edilmiş oyunda yere veya başka herhangi bir nesneye çarpmayın.

Kariyer Ilerlemesi:
İtfaiyeci uçağını zla oyun kurtarma görevlerini gerçekleştirin; Araç simülasyon oyunlarımızda bir savaş uçağı ile düşmanın ana kamplarını yok edin. Uçak oyunlarımızda yangınları söndürmek, boğulan insanları kurtarmak için uçak kurtarma yapmak şeklinde değişik oyun görevlerini yerine getirmelisiniz. Uçak simülasyon oyunlarının çoklu görevlerini içeren bir uçak oyunudur.

Ek Özellikler:
Gerçekçi oyun ses efektleri
HD grafikler ve oyun ortamı
Pürüzsüz oyun kontrolleri
Oyun uçuş becerilerinin geliştirilmesi

Herhangi bir öneriniz yada sorunuz var ise lütfen knights.Techhelp@gmail.Com adresinden bizimle iletişime geçin.
Gizlilik Politikası https://www.Theknights.Com.Pk/privacy-policy/

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.