Ücretsiz 21 Buttons Moda Sosyal Ağı ve Alışveriş Sitesi Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz 21 Buttons Moda Sosyal Ağı ve Alışveriş Sitesi Apk İndir

21 Buttons – Moda ve kıyafet toplumsal ağı

2019’un son olarak moda trendlerini takip etmeyi seviyor musun? Sürekli en popüler ve stil ikonu influencerların, ünlülerin, ve başka ikonların giydiği kıyafetleri mi arıyorsun? Aramaya son!

En büyük moda alışveriş ve giyim toplumsal ağı 21 Buttons’ı indir! Bu sosyal uygulamanın ücretsiz tadını menfaat ve favori influencerların kıyafetlerini satın alabileceğin popüler alışveriş sitesini keşfet.

Sana esin veren farklı stilleri keşfet ve en son trendleri takip et

Favori influencerlarını, sokak modası yıldızlarını, kent modası ünlülerini, yoldam ikonu bloggerları ve YouTuber’ları takip et. Bu toplumsal alışveriş ağıyla son olarak moda trendlerini takip et. Takipçilerine son olarak trendleri nasıl taşıdığını göster! Sokak kombinleri, urban spor ayakkabılar, son moda yoldam gömlekler… Tüm sevdiğin son moda markalar burada ve 21 Buttons’daki her siteden direk alışveriş yapabilirsin!

Tek tıkla giysileri satın al ve markaları giy

Diğer buttonler’ların ne giydiğini keşfederken tek tıkla kolayca onların kombinlerinden satın alabilirsin.

21 Buttons: Moda Sosyal Ağı ve Alışveriş Sitesi Apk download

Aynı zamanda en sevdiğin kombinleri uygulamadaki özel “dolap”lara kaydedebilir ve başka parçalarla kombinleyebilirsin! 21 Buttons – Moda ve giyim toplumsal ağı bir kıyafet alışveriş uygulamasından çok daha fazlası, influencer’lar, ünlüler, şarkıcılar, yıldızlar, ….. Ve senin için bir sosyal alışveriş uygulaması!

Sana esin veren bütün kombinleri dolaplarına kaydet
Sana esin veren bütün giysileri ve kombinleri ister ‘yazlık parçalar’, ister ‘spor’, yada ancak ‘istek listem’ adlarıyla istediğin kadar (herkese aleni yada gizli!) özel dolaplar yaratarak kaydet ve düzenle. Influencer ara, takip et, giysilerini dolaplarına kaydet ve hayalin parçaları satın al!

Kombinlerini paylaş ve bütün giydiğin parçaları kolayca etiketle!

Kombinlerini göstererek kendi stilini paylaş ve bütün parçaları kolayca etiketleyerek markaların sitelerine yönlendir! Hem de bütün paylaşımlarını başka toplumsal profillerinde paylaşabilirsin!

İlham veren dolaplar

Bu toplumsal moda uygulaması ve giyim alışveriş sitesinde en iyi markaları bul: spor ayakkabılar, kapüşonlar, hususi gömlek ve bluzlar… Aklına gelen her marka 21 Buttons’da olacak! En sevdiğin markaları ara ve kim ne giyiyor gör!

21 Buttons, senin toplumsal moda teknisyen

Tek bir yerde moda dünyasının en yeni trendlerini keşfet, senin benzer biçimde stil ve alışveriş severlerle buluş, en popüler markaların en iyi parçalarını satın al, şahsi stilinle hava at – reel olamayacak kadar görkemli değil mi? Ama gerçek! #ButtonUp ve bugün 21 Buttons’ı indir, en büyük moda toplumsal ağına ve online alışveriş uygulamasına katıl!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.