Ücretsiz Apple TV Apk İndir

5.0

Sürüm
5.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
19M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Apple TV Apk İndir

En sevdiğiniz bütün TV şovlarının tamamı tek bir yerde. Özel Apple Originals’ı Apple TV ’tan seyredebilirsiniz. Yeni ve popüler filmleri satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Premium kanallara abone olabilirsiniz. Hepsi sadece size hususi olarak seçildi.

Özellikler

The Morning Show, See, Dickinson, For All Mankind, The Elephant Queen, Helpsters, Ghostwriter, Servant ve çok daha fazlasını içeren yeni özel Apple Originals’ı her ay Apple TV ’ta seyredebilirsiniz.
Sadece istediğiniz kanallara abone olabilir ve bu kanalları ailenizle paylaşabilirsiniz. Kanalları başka tatbik, hesap veya parola gerekmeden çevrimiçi veya çevrimdışı olarak, reklamsız bir halde Apple TV uygulamasında seyredebilirsiniz.
Yeni çıkan filmleri satın alabilir yada kiralayabilir ya da en büyük 4K HDR film kataloğu dâhil olmak üzere 100.000’i aşkın filmden ve şovdan oluşan kataloğu keşfedebilirsiniz.
Şimdi İzle, şahsi listeniz olan Sıradaki hususi durumunu ihtiva eder. Bu hususiyet, en sevdiğiniz şovları ve filmleri hızlıca bulup izlemenize destek sunar ve izlediğiniz filmi yada şovu bütün aygıtlarınızda kaldığınız yerden izlemeye devam etmenizi sağlar.
Satın aldığınız yada kiraladığınız bütün filmleri ve şovları Arşiv sekmesinde kolayca bulabilirsiniz.

Apple TV Apk Full indir

Abonelikler, satmaca sürecinin son gününden en geç 24 saat ilkin iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenir. Abonelik başına sınırlı sayıda eş zamanlı yayın yapılabilir. Apple TV özelliklerinin, kanallarının ve içeriğinin kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye gore değişebilir. Satın aldıktan sonrasında aboneliklerinizi Apple TV uygulamasında hesap ayarlarınızdan yönetebilir ve iptal edebilirsiniz. Gizlilik politikası için bkz. Https://www.Apple.Com/legal/privacy/tr ve Apple TV uygulaması yargı ve koşulları için bkz. Https://www.Apple.Com/legal/web-services/itunes/tr/terms.Html.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.