Ücretsiz Ayın evreleri Apk İndir

6.1.9

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 82,408
Sürüm
6.1.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
38M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Ayın evreleri Apk İndir

Ayı Seviyor musun? Sonraki Dolunay, Yeni Ay ve Tutulmayı takip etmek için Atlas, Aylık Takvim, Canlı Duvar kağıdı, Widget ve daha pek çok özellikle birlikte bu 3-B simülasyonu elde et.

Gerçek zamanlı güncellenen verilere sahip bu 3-B Ay Evreleri simülasyonuyla Ayı Ellerinde tut. Ayın evreleri içinde gezinmek için ileri ve geri kaydır. Bu uygulamada, ayın doğuş ve batış zamanları, ayın parlaması, safha adı, burç konumu ve Ayın uzaklığı da dahil olmak suretiyle ihtiyacınız olan tüm verilere sahiptir, bununla birlikte tüm bunlar güzel, şık ve kullanması keyifli bir uygulamada. Zamanla ayın iyi mi görüneceğini görebileceğin aylık bir takvimi bile var.

Önemli Özellikler:

– Canlı ay duvar kağıtları yada ay evresi takvim uygulaması vesilesiyle ayın bütün döngülerini izle (dolunay, yeni ay, küçülen ay, yeni ay ertesi, ilk çeyrek ve daha pek çoğu). Tam güneş tutulması da dahil olmak suretiyle her aşamada ayın iyi mi göründüğünü gör.
– Ay Evreleri Uyarıları: Belirli ay etkinlikleri için bir anımsatıcı ekle yada kendi gününü/zamanını seç. Yaklaşan herhangi bir hususi ay etkinliği var mı? Ay tutulmasını, süper kanlı ay yada kurt ayını kaçırmadığından güvenli olmak için öncesinden bir alarm kur.
– NASA verileriyle yapılmış 3-B simülasyonla mevcut ay evresini gör: Hatta gölge değişimlerini bile görebilirsin. Canlı Ay Duvar Kağıdı ve bir Widget ihtiva eder, böylece hangi evrede bulunduğunu öğrenmek için her vakit uygulamaya girmene gerek kalmaz.
– Ayın doğuş ve batış zamanları: Bugünkünü gör veya güncellenmiş zamanlar için geçmişe ya da geleceğe göz at.
– Sonraki Dolunayı veya Yeni Ayı Bul: Seni sonraki Dolunaya yada Yeni Aya götürecek bir düğmeye tıklayabilirsin.

Ayın evreleri Apk Full download

– Mevcut zamanı, mesafeyi, evre ismini, burç konumunu ve ay parlaklık oranını gör: reel zamanlı olarak güncellenir. Ayın senin için doğru göründüğünden güvenli olmak için yarı kürenin ve konumunun GPS ile tespiti.
– Dünyanın çevresinde yörüngesini tamamlarken ayın salınımını (sallantısını) gör.

– Kraterler ve ay inişi alanlarını görüntüle: Uzay mekiği iniş sahaları, karanlık bölgeler ve büyük kraterler ile tam bir ay atlası görüntülemek için çimdikleyip Ayı yakınlaştır

– Arkadaşlarınla paylaş: Resimlerini bütün popüler toplumsal ağlarda paylaş.

M2Catalyst Tarafından Geliştirilmiştir. Herhangi bir sıkıntı varsa veya muayyen bir Android sürümünle herhangi bir problemin olması durumunda lütfen bizlere e-posta gönder. Ayrıca hususiyet fikirlerini duymaktan da memnun oluruz.

Ay Resimleri NASA/Goddard Uzay Uçuş Merkezi Bilimsel Görüntüleme Stüdyosu tarafınca oluşturulmuştur

Lütfen bu uygulamayı geliştirenleri destekleyerek buradan reklamsız sürümü satın al:

https://play.Google.Com/store/apps/details?Id=com.Universetoday.Moon.Phases

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.