Ücretsiz Be My Eyes – Helping the blind Apk İndir

1.7.4

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 25,013
Sürüm
1.7.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
30M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Be My Eyes – Helping the blind Apk İndir

Canlı video ile gözlerinizi görme engelli birine ödünç verin yada görebilen kişilerden oluşan bir ağ tarafından desteklenin.

Be My Eyes tamamen küçük iyilik eylemlerinde bulunmak yada onlardan yaralanma!

Kör yada görme engelli kullanıcılar, telefonları üstünden bildirim alan görebilen gönüllülerden yardım talep edebilir. Görebilen ilk kullanıcı talebi kabul eder etmez, iki taraf arasında canlı sesli-görüntülü bağlantı kurulacaktır. Görebilen destek artık kör yada görme engelli ferdin arka kamerası ile kurulan video bağlantısı yardımıyla ona destek olabilir.

Görebilen bir kullanıcı olarak, büyük Be My Eyes gönüllü ağının bir parçası olmuş olursunuz, bu yüzden eğer bir öğrenci yanıt veremediğinizde, kör birinin çağrısını cevapsız bırakırsanız endişe duymayın.

Be My Eyes – Helping the blind Güncel Apk İndir

Kör veya görme engelli kişi, sütün son kullanma tarihini öğrenmekten, giysilerinin uyumlu olup olmadığına kadar herşey hakkındaki desteğe ihtiyaç duyabilir.

Not: Kör yada görme engelli kullanıcıları, bir talep yaparken sabırlı olmaları mevzusunda teşvik ediyoruz, bu sebeple reel kullanıcıların onlara yardımcı olacağına güveniyoruz. Çoğu çağrı 60 saniye içerisinde yanıtlanıyor.

– Kör yada görme engelli ve görebilen kullanıcılar arasında canlı ses-video bağlantısı
– Konuştuğunuz dilleri ayarlardan ilave edin
– Kör yada görme engelli kişiler için fark yaratmanın basit yolu

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.