Ücretsiz Bermuda Adventures çiftlik Apk İndir

1.4.1

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 151,949
Sürüm
1.4.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
192M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Bermuda Adventures çiftlik Apk İndir

İçinde bizim çiftlik oyunları Bermuda Adventures ev inşa edebilirsin için aile, tecim ve hayvanlar ilgilen! Zevk almak bu eğlenceli oyun ve şehir kurma oyunları!

Simülasyon hayat serüven oyunları Bermuda Adventuresta adayı keşfet, çiftlik inşa et, ekin hasat et ve yeni tarifler hazırla!

Büyük bir ailenin doğum günü kutlamak suretiyle aden gibi tropikal bir tatil yerinde bir araya geleceğini hayal et! Ama aniden bir şeyler ters masraf, bir uçak kontrolünü kaybeder, tenha bir adaya acil iniş yapar ve aile fertleri dört bir yana dağılır. Acaba Bermuda Şeytan Üçgeninden geçen bir rota çizmemeli miydin? Şimdi aile bireylerinin hem tropikal bir cennet adasında yaşamayı öğrenmeleri bununla beraber iniş sırasında kaybolan bütün akrabalarını bulmaları gerek arasında bizim köy oyunları.

Bir ailenin günlük hayatlarını düzenlemesine yardım et, onlara bitki yetiştirmeyi ve yemek bulmayı öğret arasında bu ada oyunları. Adadaki üretimin iyi mi büyüdüğünü ve yeni karakterlerin nasıl ortaya çıktığını takip et arasında bizim parasız çiftlik oyunları. Aile problemlerini çöz ve önemsiz mevzular yüzünden tartışmalarına izin verme içinde ev oyunları. Bermuda Şeytan Üçgeninin barındırdığı esrarlı sırlar ve sıradışı bulgular seni şaşırtacak arasında bu aile oyunları.

Bermuda Adventures: çiftlik Apk download

Kendi ada çiftliğini geliştir ve yeni topraklar keşfet!

Konforlu bir villa ve çiftlik inşa et, kaynaklar menfaat ve heyecan verici keşifler, inşaat ve Bermuda Şeytan Üçgeninin diğer sakinleriyle ticaret için ihtiyacın olan her şeyi üret.
Aile çiftliğini kur, hayvan yetiştir, ekin hasat et, ailen için yiyecek üret ve komşularınla ticaret yap.

Bermuda Adventuresa sefalar getirdin!

Terms of Service:
https://belka-games.Com/terms-of-service/

Privacy policy:
https://belka-games.Com/privacy/

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.