Ücretsiz Coin Master Apk İndir

4.3/5 Oylar: 6,948,595

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Coin Master Apk İndir

Viking köyünü inşa edip zirveye tırmanmak için taarruz, akın ve çevirmede Facebook arkadaşlarına ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katıl!

Bir sonraki Coin Master sen olabilirsin, peki lüzumlu özelliklere sahip misin? Zamanda seyahat edip sihirli diyarlarda dövüşerek en iyi Korsan, Hippi, Kral, Savaşçı yahut hepsinden de üstün VİKİNG ol!

Ganimet kazanmak için çevir!
Çarkı çevir ve şansına taarruz zamanı, ganimet, kalkanlar veya akınlardan hangisi çıkacak gör. Para yahut altın çuvallarının üstüne gelmiş olarak ganimetini kazan ve böylece oyunda kuvvetli köyler inşa edip seviyeni yükselt. Köyünü sana saldırmaya çalışan diğer vikinglerden korumak için kalkan kazan. En kuvvetli köy ve en oldukça ganimete ulaşarak Coin Master ol!

Yakındaki vikinglere saldır ve baskın düzenle!
Ganimet kazanmanın tek yolu slot makineleri değil, onu çalabilirsin de! Köyünü kurmaya yetecek kadar yığmak için arkadaş ve düşmanlarına saldır, baskın düzenle. Kumbaranı kırmana gerek yok! Düşmanlarına karşı harp ve galip gel. Bam! Köyüne saldıranlardan intikamını ve hakkın olanı al! Altın Dozerini getir ve tekrar varlıklı ol! Başkasının köyünde ne hazineler bulacağını bilemezsin!

Kartları topla!
Konu her vakit ganimet değil, gömü de önemli! Setleri tamamlamak için kart topla ve bir sonraki köye ilerle.

Coin Master APK 2022

Arkadaşlarınla oyna!
Hepsini toplamak için online topluluğumuzdakilerle kartlarını değiştir! Hızla büyüyen interaktif Facebook topluluğumuza katıl, Viking dostlar edin, büyük ödüller kazan ve hazineleri değiş tokuş et!

Yanında arkadaşlarınla bir sonraki Coin Master olmak için savaş.
Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katıl!
Coin Master, uygulama içi satın alma özelliğiyle tüm cihazlarda parasızdır,

Özel teklif ve bonuslar için Coin Master’ı Facebook’ta takip et!

Facebook: www.Facebook.Com/coinmaster

Sorun mu yaşıyorsun?
Oyunda menü

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.