Ücretsiz Drag yarışı Sürüş Oyunla 2022 Apk İndir

Actualización
29 Eki 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Drag yarışı Sürüş Oyunla 2022 Apk İndir

Drag Racing Games Driving 2022 – Real Car #1 adrenalinle beslenen 3D otomobil yarış oyunu sürükle ve sürükle.
Street Drag Racing, bütün motorlu bisiklet sürücüleri için olmazsa olmaz bir oyundur! Ücretsiz sokak yarışı 3D otomobil oyunu. Performansının mutlak zirvesine ulaşana kadar arabanızı İnşa Edin, Yarışın ve Ayarlayın.

Gerçek yarış, drift, drag, asfaltta yarış. Birden fazla yarışta yarış, sokaklarda otomobil sür, heyecan verici zorluklarla dolu ve dünyanın profesyonel yarışçıları bir sokak efsanesi olmak için yarışıyor! 2022nin en iyi araba simülatörü. Bu parasız araba yarışı oyunu 2021, en iyi araba oyunlarından biridir. Turbo motoru yükseltin, arabanızın melodisini, renkli boyaları ve havalı çıkartmaları bulun. Yeni süper otomobiller satın alın offroad kralı olun. Çok oyunculu pvp drone modu ile çevrimiçi modda reel araba sürüş deneyimi. Araba yarışı oyununun kulüp yarışına katılın ve wifi gerektirmeden 2021 yarış araba oyunlarında sokak yarışçılarını yenin. Araba meydan okuma oyunlarında otomobil görevi, 2021 misyon oyunlarını oynarken size zor anlamış olur yaşatacak. Bu araba oyunu, parasız oyunda yeni otomobiller ve oyuncak kamyonlar satın alın.

Drag yarışı Sürüş Oyunla 2022 Güncel Apk İndir

Polis arabası kovalamaca oyunlarının tadını çıkarın

Araba Yarışı Oyunlarının Ücretsiz Mücadelesi Oyun Modu. Yeni oyunlar 2020de garajda birden fazla araba mevcuttur. Bu araba oyunu 2021, en popüler oyunların 2021 sürüş oyunlarında birden fazla moda sahiptir. İlegal drag yarışları caddesinde forza formülünü hissedin.

Sürükleme yarışında, araba yarışında, tuning şovlarında, araba sürme becerilerinde arkadaşlarınızla yarışın.

ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU
Çevrimiçi oldukça oyunculu modda dünyanın her yerinden öteki yarışçıları oynayın. Yine de dikkatli olun – bu oyunda birtakım hızlı insanoğlu var!
Sokak araba yarışının rakiplerinize karşı basit bulunduğunu düşünüyor musunuz? Bu araba yarışı oyununu kontrol edin ve nitro ile yarışmak için en iyi hızlı arabayı bulun ve diğerlerinden daha iyi bir drag yarışçısı olduğunuzu kanıtlayın! Diğer yarışçıların sizi geçmesine ve otomobilinizi daha yüksek seviyelere yükselterek onları yenmesine izin vermeyin!
SINIRSIZ
Amerika, Avrupa, Asya, Avustralya… Bunlar sadece kelimeler. Dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncu her vakit meydan okumaya hazır!
BENZERSİZ STİL
Kendini ifade etmeyi seviyor musun? Bu sizin için doğru oyun! Arabanızı bir sanat eserine dönüştürün!
AYARLAMA
Arabanıza benzersiz özel yedek parçalar takının ve performansının nasıl artacağını görün!

Özellikler
Çevrimiçi PvP modu, arkadaşlarınızla drag yarışı yapın
30dan fazla gerçek otomobil
Kendi otomobilinizi yaratın, yükseltin, ayarlayın
Formula otomobil yarışının gerçekçi sesleri
İnternet olmadan oynayın, çevrimdışı oyunlar 2021 wifi gerekmez
Street Drag 3D Games grafiklerinin tadını çıkarın
HD grafikler
Araba yarışı oyununda harika parkurlar
Lüks 3D yarış Arabaları ve gerçekçi parçalar.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.