Ücretsiz Hyperdrome – Taktiğe Dayalı Mücadele Yarışı Apk İndir

3.7.4

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 4,512
Sürüm
3.7.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
62M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Hyperdrome – Taktiğe Dayalı Mücadele Yarışı Apk İndir

İki arabalı yarış. Bir asfalt yarış pisti. Ve tam dolu bir güçlendirme cephaneliği. Geleceğin dinamik yarış hayatına sefalar getirdiniz.
Bitiş çizgisini ilk geçen otomobil yarışı kazanır – yarışlar hep böyleydi ve de hep bu şekilde olacak. Daha süratli otomobiller ve mükemmelleştirilmiş yarış hatlarıyla motor sporları oldukça fazla tahmin edilebilir hale geldi. Bu spora eğlenceyi geri getirmek amacıyla arabalara muhtelif savaş yolları, manevralar ve özel beceriler eklendi. Sadece en hızlının değil ayrıca en kurnazın kazanılmış olduğu yeni bir oyun ortaya çıktı:

Hyperdromea gir.

ÇARPICI BİRE BİR KARŞILIKLI YARIŞ
Bu artık ancak bir yarış değil – bu Taktiğe Dayalı Mücadele Yarışı. Hyperdrome, taktik becerileri ön plana çıkartmak için yön kontrollerini ortadan kaldırarak bu türe yeni bir nefes getiriyor.
Kazanmak için rakibini zekan ve hızınla alt et. Destansı karşı hamlelerde uzman yürüyen bir kale ya da havaya uçacak $#*! Biri de olsan – seni yakaladık.
Dünyanın her yerinden oyuncularla çarpış ve en üst sıralar için yarış.

Hyperdrome – Taktiğe Dayalı Mücadele Yarışı 2022 APK Ücretsiz İndir

Sonra bir alev makinası savaşına bir silah getirdiği için sonraki rakibini cezalandır.
En sevdiklerini topla, kilitlerini aç ve güçlendir. Yakında fazlaca daha fazlası gelecek 34 benzeri olmayan kabiliyet arasından seçimini yap. İleri doğru ışınlanabilir, taktik mayınlar döşeyebilir yahut zor işi harp dronlarına bırakabilirsin. Seni yargılamayız. Elbette kazandığın sürece.

GARAJ
Bir otomobil havuzundan oyun tarzına en uygun olan arabayı seç! Hızlı, zırhlı yahut bir ihtimal fazlaca yönlü bir otomobil mi tercih edersin? Her aracı ayrı ayrı kişiselleştirebilirsin! Aracının bileşenlerini ya da renklerini kısacası tasarımına ilişik her şeyini değiştir ve yarışa kendi kişiselleştirilmiş arabanla başla. Rakibine üstünlük kur ve kornanın sesiyle onlarla dalganı geç!

TARZINLA BİTİR
Gelecek parlak gözüküyor. Nefes kesici dört yarış pistinde lastik yak ve geleceğin kaleydoskopik görüntüleriyle kendinden geç.
Ellerini havaya kaldıracak mükemmel müziklerle yarışı tamamla – tabii şayet bunlarsız oynayamıyorsan!
Arkadaşlarını ezmek asla bu kadar iyi hissettirmedi.
Yarış başladı.

Özellikler:
– Taktiksel bire bir PvP mücadelesi
– Dünya genelinde eşleşme
– 34 benzeri olmayan güçlendirme
– Arabalarını kişiselleştir
– 6 aksiyon dolu yarış pisti
– Olağanüstü, fütüristik görseller
– Her seviyeye müsait hazırlarmış harika müzikler

Ve durmayan, sinir bozucu, soluk kesici eğlence.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.