Ücretsiz Incredibox Apk İndir

0.5.7

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 28,671
Sürüm
0.5.7
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
121M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Incredibox Apk İndir

Incredibox, neşeli beatboxer ekibinin yardımıyla kendi müziğini yaratmanı sağlayan bir müzik uygulamasıdır. 8 etkileyici atmosfer arasından müzik tarzını seç ve remiksini oluşturmaya, kaydetmeye ve paylaşmaya başla.

Biraz oyun, biraz vasıta niteliğinde olan Incredibox, her yaştan insan arasında hızla popüler olan üstün kalitede bir ses ve görsellik deneyimi sunuyor. Doğru müzik, grafik, animasyon ve etkileşimin karışımına sahip olması Incredibox’u hepimiz için ülkü yapıyor. Öğrenmeyi keyifli ve ilgi çekici hale getirdiğinden, Incredibox artık dünya çapında okullarda da kullanılıyor.

Nasıl oynanır? Kolay! Şarkı söyletmek ve kendi müziğini bestelemek için simgeleri avatarların üstüne sürükle ve bırak. Melodini daha iyi yapacak canlı koroları açmak için doğru ses kombinasyonlarını bul.

Incredibox Apk Full

Besteni dilediğin kişilerle kolayca paylaşabilirsin; böylece dinleyebilirler ve oy bile verebilirler.

Remiksin güzelse ve diğer kullanıcılardan ehil oy alırsa, En İyi 50 listesine girerek Incredibox tarihine girebilirsin. Yaptıklarını göstermeye hazır mısın?

Kendi remiksini oluşturamayacak kadar tembel misin? Sorun değil, otomatik modu çalıştır!
Coştur ve titret 😉

****************
Incredibox, Fransa’nın Lyon Şehrinde bulunan So Far So Good stüdyosunun bir alt şubesidir ve 2009 yılında kurulmuştur. Bir internet sayfası olarak başladı, ondan sonra mobil ve tablet uygulaması çıktı ve anında popüler oldu. Pek oldukça mükafaat kazanmıştır; şunlar dahil, internasyonal medyada birçok defa adından laf ettirdi: BBC, Adobe, FWA, Gizmodo, Slate, Konbini, Softonic, Kotaku, Cosmopolitan, PocketGamer, AppAdvice, AppSpy, Vice, Ultralinx ve daha bir bir çok. Çevrimiçi demo, oluşturulduğundan bu yana 60 milyondan fazla ziyaretçi çekti.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.