Ücretsiz Mavi Apk İndir

3.9/5 Oylar: 21,032

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Mavi Apk İndir

Mavi App ile istediğiniz zaman, dilediğiniz yerde Mavi alışverişinin keyfini yaşayın. Kartuş Kart’a üye olup sezon alışverişlerinizden puan kazanın, Mavi Mağazalarında kart taşımadan alışveriş yapın ve puanlarınızı kullanın.

– Mavi App ile yüzlerce ürüne istediğiniz vakit, arzu ettiğiniz yerde ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri derhal sepete ekleyebilirsiniz.
– Kartuş’a üye olup sezon alışverişlerinizden puan kazanabilir, kazanmış olduğunuz puanları tatbik içerisinden takip edebilir ve sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
– Kartuş Kartınızı uygulamaya kaydedebilir, Mavi Mağazalarında kart taşımadan alışveriş yapmanın ve puanlarınızı kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Mavi Apk Full indir

Com’a üye olarak yada

Mavi Apk Full indir

Com hesabınıza giriş yaparak konforlu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Mavi Apk Full indir

Com’da oluşturduğunuz sepeti görüntüleyebilir, güncelleyebilir ve daha ilkin verdiğiniz siparişleri takip edebilirsiniz.
– Kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ödeme yöntemleriyle sipariş verebilir, kredi kartınızı Masterpass güvencesi ile saklayabilir, alışverişinizi hızlı ve güvenilir biçimde tamamlayabilirsiniz.
– Bildirim ve Lokasyon izinlerinizi vererek Mavi’deki en güncel fırsat, kampanya ve avantajlardan anında haberdar olabilirsiniz.
– Bulunduğunuz konuma gore size en yakın Mavi Mağazasına tek tıkla ulaşabilirsiniz.
– Beğendiğiniz ürünü barkodla veya sesli arama ile aratarak bulabilir, hemen satın alabilirsiniz. Veya ‘Mağazada Bul’ fonksiyonunu kullanarak size en yakın Mavi Mağazasında kolayca bulabilirsiniz.
– Instagram’da küçümsenilmeyen ürünlere ‘Keşfet’ sekmesi altından ulaşabilir, stiliniz için esin veren parçaları hemen satın alabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.