Ücretsiz Media Markt Türkiye Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Media Markt Türkiye Apk İndir

Bulunduğun Her Yerde MediaMarkt Mağazası Cebinde!
Media Markt mobil uygulaması yardımıyla nerede olursan ol, aradıklarına hızlı ve kolay halde ulaş. Elektronik ihtiyaçlarını en düşük fiyatlarla takip etmek ve avantajlı kampanya bilgilerine anında ulaşmak için parasız uygulamayı hemen indir ve kazanmaya başla.
Küçücük Bir Mobil Uygulama, Kocaman Bir Mağaza
50 yıllık birikimiyle Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, en iyi teklifleri ve tutarları bulmanın mobil yolunu tek tıkla cebine indiriyor. TV ve ses sistemleri, akıllı telefon ve tablet, bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri, fotoğraf makinesi, kamera, beyaz eşya, ev aletleri ve ömür gereçleri, mobil oyun, hobi, kişisel bakım ve esenlik alanlarında binlerce ürün zeki telefonunda.
Bol Seçenek ve İnanılmaz Fırsatların Adresi
Dünyanın kullandığı markaları bir arada bul, beğen, kıyasla ve satın al. Üstelik her güne hususi ‘Günün Olayı’ ile kaçırılmayacak fırsatları anında yakala. Cazip web kampanyaları, gece 22:00’den sonra uykusu derhal gelmeyen alışveriş tutkunlarına hususi “Gece Kuşu” fırsatları her an elinin altında olsun.

Media Markt Türkiye Güncel Apk İndir

Tüm siparişlerini tek bir ekran üzerinden takip et. Seçeceğin ürünün teknik izahat ve geri bildirimlerini okuyu, görsellerini incele, detaylı kataloğa bak ve benzer ürünleri tara. Ad, barkod yada QR kodu ile arama yap. Dilersen mağazaları sorgula, sana en yakın mağazayı bul, haritaya bak, adres, açılış ve kapanış saatleri ile erişim bilgilerine kolayca ulaş.
En Güvenli Mobil Teknoloji Mağazası
Müşteri güvenliği ve gizliliğinde uluslararası Ödeme Kartları Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) ile 0 uyumlu olan mobil mağazada, SSL Güvenlik Sertifikasyonu ile süratli ve emin alışveriş yapmanın keyfini yaşa.
Mobil Mağaza, Ayrıcalıklı Hizmet
Media Markt mobil uygulamasını indir, satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde mağazaya iade garantisi, beklentilerini karşılayan bol çeşitlilik, hızlı gönderiyle kapına teslim, dilersen mağazadan teslim alma, satış ve destek hattı ile eğlenceli, sorunsuz ve emin alışveriş için başka adres arama zahmetini ortadan kaldır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.