Ücretsiz Mobile Strike Apk İndir

9.3.7.279

İNDİRME LİNKLERİ
Bekle 5s
İptal Et
3.9/5 Oylar: 897,129

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Mobile Strike Apk İndir

Mobile Strike üssünü kurman, aksiyonu test etmen ve savaş alanında düşmanlarına karşı elit birliklerini denemeni elde eden yeni aksiyonlara sahip yıkıcı çağdaş savaş oyunudur! Cephaneliğinde bulunan son teknoloji taarruz araçlarıyla bu küresel MMO oyunu taktik geliştirme ve zeki harp yeteneğini sınayacak. En büyük cephanelik değil, en iyi cephanelik önemli olacak! Nasıl bir kahraman olmak istediğini yansıtan bir üs özelleştir. Üssünü korumak için müdafaa oluştur ya da harp alanında rakip tanımayan bir cephanelik oluştur! Gerçek bir MMO oyunundan bekleneceği üzere bir ittifaka katılabilir ve oldukca yönlü bir güç olmanın yararlarını kullanarak aksiyona hükmedip tamamen yeni bir tür aksiyon oyununda Devlet Başkanı olabilirsin!

Dünyanın her yerinden oynayan milyonlarca oyuncuya katıl
Seçkin oyuncularla yenilmez düşmanlara karşı güçlü ittifaklar oluştur
Kendi üssünü kur ve özelleştir
Azılı harp makineleriyle savaşa katılarak öğe ve edinim topla
Daha iyi ateş gücü ile komutanını eğit, seviyesini yükselt ve destekle
Modern cenk araçları, topçular ve stratejik birimler kullan
16 türden oluşan 4 askeri kademeyi yönet

Tüm harp oyunlarına noktayı koyacak yeni seçkin MMO Mobile Strikea göz at!

Seçkin askeri birimler, son teknoloji sistemler ve yıkıcı taarruz araçlarıyla yanında büyüyen üssün boyutları dışında hiçbir şeyden korkmana gerek yok! Bir ittifaka katılarak ordunu genişlet ve dünyanın bu küresel MMOda daha önce asla görmediği bir eğitimli savaşçı birliğini bir araya getir.

Yalnızca güçlüler yenecek ve yalnızca zayıflar Mobile Strikeı oynamayacak! Seçkin askeri birimler, son teknoloji sistemler ve yıkıcı taarruz araçlarıyla yanında büyüyen üssün boyutları haricinde hiçbir şeyden korkmana gerek yok! Bir ittifaka katılarak ordunu genişlet ve dünyanın bu küresel MMOda daha önce asla görmediği bir eğitimli savaşçı birliğini bir araya getir.

Gizlilik Politikası: https://www.

Mobile Strike Apk download

Com/privacy-policy
Hizmet Şartları: https://www.

Mobile Strike Apk download

Com/terms-of-use
Oyun Sayfası: http://epicwar-online.Com

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.