Ücretsiz Muud Müzik Apk İndir

5.1.8

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 61,254
Sürüm
5.1.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
45M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Muud Müzik Apk İndir

Muud’una nazaran özgürce müzik! Yepyeni ara yüzü ve özellikleri ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkı Muud’da seni bekliyor.

Muud ile en popüler şarkılar, en yeni albümler, haberler, etkinlikler, türlere ve moda bakılırsa hazır çalma listeleri ana sayfanda her dakika yenileniyor. Müziğe dair aradığın her şeyi buradan kolayca takip edebilirsin.

Sadece sana hususi kişiselleştirilmiş Keşfet menüsüyle sevdiğin türleri ve sanatçıları seçerek yeni şarkılar, albümler, listeler, haberler ve etkinlikleri keşfedebilirsin.

Arama sayfasında son zamanlarda meydana getirilen en popüler müzik aramalarını görebilir, istediğin içeriği bulabilirsin. En popüler yerli ve yabancı şarkıları bununla birlikte en yeni video klipleri ve yeni albümleri senin için hazırladık bile!

Listeler sayfasını tam muud’una bakılırsa yaptık. Artık binlerce hazır çalma listesini sağ üstte bulunan filtreleme özelliği ile o an nasıl hissediyorsan, ne yapıyorsan ve müziğinin iyi mi olmasını istiyorsan tamamen kendin belirleyebiliyorsun.

Ben menüsünde son olarak dinlediğin, favoriye aldığın, indirdiğin ve çevrimdışına eklediğin müzikleri bulabilirsin. Aynı zamanda kendi listeni kurmak istersen yine bu menüden istediğin kadar liste oluşturup arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Muud Premium dünyasında seni neler bekliyor?

Çevrimdışı Dinleme
İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışına ekle, netin yokken müzik keyfini kesintisiz yaşamaya devam et.

Muud Müzik Apk Full download

Muud Premium üye olarak haiz olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

Sınırsız Müzik Dinle, MP3 İndir
Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme tadı de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine yahut bilgisayarına mp3 formatında indir.

Yepyeni Muud ile benzersiz bir müzik deneyimi seni bekliyor. Üstelik Muud Premium üyelik ilk ay ÜCRETSİZ! Muud Premium aboneliğini ilk 1 ay boyunca bedava tecrübe etmek istersen DENE yaz 7979 a ileti at! Eğer Türk Telekom mobil abonesiysen Muud internetinden harcamaz.

Detaylı malumat: www.Muud.Com.Tr

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.