Ücretsiz NBYS Aile Hekimliği PRO Apk İndir

3.0.48

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 820
Sürüm
3.0.48
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
14M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz NBYS Aile Hekimliği PRO Apk İndir

NBYS Aile Hekimliği Mobil uygulaması ile Aile Hekimleri, MRS randevu detaylarına ve Karar Destek Sistemi verilene artık istedikleri her yerden anında ulaşabilecekler.

Bunun için yapılması ihtiyaç duyulan tek şey uygulamayı yükledikten sonra T.C. Kimlik Numaranız, Sağlık.Net Şifreniz ve ÇKYS Kodunuzu program ayarlarına girmek olacaktır.

NBYS Aile Hekimliği Mobil Uygulaması ile Karar Destek Sistemine, MRS Randevu Listesine, NBYS RSS Haber Kaynağına , NBYS Aile Hekimliği Programı İstek Hata Bildirimi ekranına ,Yeni Ne Var Sayfasına ve NBYS Aile Hekimliği Programının resmi Facebook,Twitter ve YouTube hesaplarına ulaşabilirsiniz.

NBYS Aile Hekimliği PRO 2022 APK Ücretsiz İndir

Herhangi bir performansa doğal olarak muamele üzerine dokunduğunuzda ise belirlenen performans döneminde yapılması ihtiyaç duyulan alakalı işleme doğal olarak hastalar listelenir. Listede hastanın ismi, işlemin performans aralığı ve Yapılma tarihi benzer biçimde bilgiler görüntülenir.

MRS Randevu Listesi bölümünde MRS Randevu Listenize ulaşabilir Randevu alan hasta isimlerine ve bilgilerini görebilirsiniz isimlerinin üstüne tıklandığında Kişi ve yazışma bilgilerine ulaşarak, istenirse arama yapılabilir veya ileti yolu ile bilgilendirme işlemleri yapılabilmektedir.

Not: Sağlık Bakanlığında KDS verileri Gece 24:00’ten sonrasında güncellendiği için Aile Hekimliği Programından gönderilmiş izlem ve aşılarınız bir sonraki gün Karar Destek Sistemi Mobil sayfasına yansıyabilir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.