Ücretsiz Peggle Blast Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Peggle Blast Apk İndir

POPCAP, PEGGLE BLAST’I SUNAR
Bejeweled ve Plants vs. Zombies’i yaratan efsanevi oyun stüdyosu PopCap, karakter, cazibe ve eğlence dolu sihirli bir oyun olan Peggle Blast’ı sunar. Turuncu peg’leri temizleyerek bonus puanları toplayın ve pinball tarzı vuruşlar yaparak keyifli balonlara ulaşın. Bu arcade tarzı ateş edip patlatma oyunundaki yetenek, strateji ve coşku dolu atmosferde sakın ıskalayayım deme!
Peggle’ı oldukça seven milyonlarca kişiye katıl!

BASİT ATEŞ ETME VE PATLATMA KONTROLLERİ
Kullanımı rahat kontrollerle her an her yerde oyna. Pinball’un sekmesi ve ekrandaki diğer peg’leri patlatması için duvarlara doğru ateş et. Peggle, herkesin oynayabileceği ama yalnızca sihirli olanların ustalaşabileceği, neşe dolu ve parasız bir patlatma masalıdır!

EĞLENCELİ BALON STRATEJİSİ
Extreme Fever’ın patlayıcı eğlencesine ulaştığınızda, ekranın altındaki yüksek skorlu balonları hedefleyerek final skorunuzu artırın. Büyük ödüller kazanın ve hayattaki tüm Peggle oyuncularının sevilmiş olduğu muhteşem oyun müzikleriyle coşku verici bir serüvene çıkın.

FANTASTİK BİR MASAL SERÜVENİ
Korsan gemiler ve mağara opera salonları benzer biçimde parlak dünyalarla dolu, gelişen ve görkemli bir masal haritasına dalın. Seviyelerde ilerlerken arkadaşlarınıza karşı mücadele edin ve onlara ışıl ışıl hediyeler gönderin! Gizli Peggle gnome’lar, cevherler, zaman ayarlı bombalar, harika takviyeler ve mükemmel gökkuşakları sayesinde aksiyon asla bitmiyor.

GÜNLÜK GÖREVLER VE BÜYÜK ÖDÜLLER
Her gün çarkı çevirmek ve güzel ödüller kazanmak için günlük görevleri tamamlayın. Seviyelerde daha yüksek skor toplayarak büyük ödüller kazanın ve milyonların sevdiği bu ateş etme ve patlatma oyununun keyfini çıkarın.

PEGGLE USTALARINDAN ÖĞRENİN
Bjorn the Unicorn yada Jimmy Lightning şeklinde mistik Peggle ustalarıyla tanışın ve onların alışılmadık güçlerini kullanmayı öğrenerek efsanevi skorlara ulaşın. Evil Master Fnord’a (Bjorn’un kurnaz kardeşi) karşı teke tek karşılaşmalarda becerilerinizi test edin.

Peggle Blast APK 2022

EA ve ortakları için reklamlar içerir. Üçüncü taraf reklam sunumu ve çözümleme teknolojisiyle veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakın). 13 yaş üstü kişilere yönelik İnternet ve toplumsal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.
Kullanıcı Sözleşmesi: http://terms.Ea.Com/tr
Yardım veya sorularınız için http://help.Ea.Com/en/# adresini ziyaret edin.
EA, www.Ea.Com/1/service-updatesde 30 gün evvel bildirerek online özellikleri kaldırabilir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.