Ücretsiz Telegram Apk İndir

4.2/5 Oylar: 10,816,657

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Telegram Apk İndir

En saf haliyle anında mesajlaşma. Basit, süratli, güvenilir ve bütün cihazlarınızda eşitlenir. 500 milyondan fazla etken kullanıcı ile dünyanın en çok indirilen 10 uygulamasından biri.

HIZLI: Telegram, dünyanın dört bir tarafındaki benzersiz, dağıtılmış veri merkezleri ağı üzerinden insanları birbirine bağlayan piyasadaki en hızlı mesajlaşma uygulamasıdır.

SENKRONİZE: Mesajlarınıza tüm telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve bilgisayarlarınızdan aynı anda erişebilirsiniz. Telegram uygulamaları bağımsızdır, bu nedenle telefonunuzu bağlı tutmanıza gerek kalmamıştır. Mesajınızı bir cihazda yazmaya başlayın ve diğerinden bitirmiş olun. Verilerinizi bir daha hiç kaybetmeyin.

SINIRSIZ: Medya ve dosyaları, tür ve boyutlarıyla alakalı herhangi bir sınırlama olmadan gönderebilirsiniz. Sohbet geçmişinizin tamamı cihazınızda depolanmaya gereksinim duymaz ve ihtiyacınız olduğu sürece Telegram bulutunda emin bir halde tutulur.

GÜVENLİ: Kullanım kolaylığıyla beraber en iyi güvenliği sağlamayı misyonumuz haline getirdik. Telegram’daki sohbetler, gruplar, medya vb. Dahil olmak üzere her şey 256 bit simetrik AES şifrelemesi, 2048 bit RSA şifrelemesi ve Diffie – Hellman güvenilir anahtar değişimi kombinasyonu kullanılarak şifrelenir.

0 ÜCRETSİZ VE AÇIK: Telegram, indirdiğiniz uygulamanın, yayınlanan aynı kaynak koddan oluşturulduğunu kanıtlamaya yönelik geliştiriciler için tamamen belgelenmiş ve parasız bir APIye, açık kaynaklı uygulamalara ve doğrulanabilir yapılara sahiptir.

GÜÇLÜ: 200.000e kadar üye ile öbek sohbetleri oluşturabilir, her biri 2 GBa kadar büyük videoları, her türden belgeyi (.DOCX, .MP3, .

Telegram 2022 APK Ücretsiz İndir

) paylaşabilir ve hatta belirli görevler için botlar oluşturabilirsiniz. Telegram, çevrimiçi toplulukları barındırmak ve takım çalışmasını koordine etmek için mükemmel bir araçtır.

GÜVENİLİR: Mesajlarınızı mümkün olduğunca en az veri kullanması ile iletmek için tasarlanan Telegram, şimdiye kadar yapılmış en güvenli mesajlaşma sistemidir. En zayıf mobil linklerde bile çalışır.

EĞLENCELİ: Telegram, kuvvetli resim ve video düzen araçlarına, hareketli çıkartmalar ve ifadelere, uygulamanızın görünümünü değişiklik yapmak için tamamen özelleştirilebilir temalara ve tüm ifade ihtiyacınız olan şeyleri karşılayacak aleni bir çıkartma/GIF platformuna sahiptir.

BASİT: Benzeri görülmemiş bir dizi hususiyet sunarken, arayüzü temiz tutmaya büyük itina gösteriyoruz. Telegram o denli basit ki nasıl kullanılacağını esasen biliyorsunuz.

ÖZEL: Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve hiçbir üçüncü tarafın verilerinize erişmesine hiç izin vermeyeceğiz. Her iki taraf için de gönderdiğiniz veya aldığınız herhangi bir mesajı arzu ettiğiniz zaman ve iz bırakmadan silebilirsiniz. Telegram, size reklam imlemek için hiç verilerinizi kullanmaz.

Telegram, en üst düzeyde mahremiyetle ilgilenenler için Gizli Sohbetler seçeneğini sunuyor. Gizli Sohbet mesajları, katılan her iki cihazdan otomatik olarak kendi kendini yok edecek halde programlanabilir. Bu halde, kaybolan her türlü İçeriği (mesajlar, fotoğraflar, videolar ve hatta dosyalar) gönderebilirsiniz. Gizli Sohbetler, bir mesajın yalnızca hedeflenen alıcı tarafınca okunabilir olmasını sağlamak için Uçtan Uca Şifreleme kullanır.

Bir mesajlaşma uygulamasıyla yapabileceklerinizin sınırlarını genişletmeye devam ediyoruz. Eski mesajlaşma uygulamalarının Telegram’ı yakalamaları için senelerce beklemeyin, bugün devrime katılın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.