Ücretsiz Tumblr – Kültür, Sanat, Kaos Apk İndir

24.2.0.00

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 3,658,222
Sürüm
24.2.0.00
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
36M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Tumblr – Kültür, Sanat, Kaos Apk İndir

11 Kez Webby Ödülü Sahibi: En İyi Topluluk

Tumblr. Saf internet kültürünün coşkulu köşesi. İncelikli deneyim. Yaptıklarını yayınladığın, sevdiğin şeyleri paylaştığın ve memler, metinler, müzik ve tweetlerin bulunmuş olduğu bir ekosistem. Evcil yılanının resimlerini yayınla, muhteşem memlere bak, öteki fanatikleri bul, gerçekliğini ruh halinle birleştir. Sen de katkıda bulun yada kaydırarak keyfini çıkar.

Şimdi yukarıdakilerin hepsini hareket halindeyken düşün. İşte bu. Bireyler yerine fikirler, güzel duyu ve girişimler tarafınca yönetilen bu camiası büyürken izle. Olduğun şeklinde gel, seni panoya getiren şeyin peşine düş. Gerisi tereyağından kıl çeker şeklinde gelecek. Paylaştıkların takipçilerinin akışını donatırken beğendiklerinin ve yeniden blogladıklarının, akışını iyi mi süslediğini izle.

Tumblr – Kültür, Sanat, Kaos 2022 APK Ücretsiz İndir

.. Hepsi seni ifade ediyor. Sen kaşifsin. Biz ancak hepinizin birlikte oluşturduğu bir haritayız. İstediğiniz yere git.

İster doğal ışığın vurduğu noktalı günlük görüntülerini arayan tamamen masum bir kişi, talep eder desteğe gereksinim duyan toy bir köpek yavrusu sahibi ol veya deniz biyolojisi memlerini toplama dürtüsüyle örgü bloguna ara ver. Aradığın her şeyi bulabilirsin. Eve hoş geldin. Tuhaflığa hoş geldin. Buna değer.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.