Ücretsiz UpCall – Bilinmeyen Numara Apk İndir

5.34.0

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 32,612
Sürüm
5.34.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
27M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz UpCall – Bilinmeyen Numara Apk İndir

Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara aradığında kim bulunduğunu merak mı ediyorsunuz? Ücretsiz UpCall uygulaması meçhul numaralar için aradığınız pratik ve güvenilir çözüm!
UpCall ile rehberinizde olmayan bir numaradan arama ulaştığında, telefonunuz çalarken arayanın kim olduğunu öğrenebilir, bilinmeyen bir numarayı sorgulayıp, aramak istediğinize kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.
UpCall uygulamasında, bilinmeyen numaralara ek olarak pek oldukça farklı özellik mevcut; taciz özelliği ile telefonunuz açıkken kapalı benzer biçimde kullanabilirsiniz, operatör isim ayarı ile operatör adını kişiselleştirebilirsiniz, telefonu niçin açamadığınızı seçtiğiniz ton ile arayana dinletebilirsiniz, aramalarınıza fotoğraf, çıkartmalar ve not ekleyerek neden aradığınızı karşı tarafa önden iletebilirsiniz.

REHBERİNİZDE KAYITLI OLMASA DA ARAYANIN KİM OLDUĞUNU ÖĞRENEBİLİRSİNİZ
Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara aradığında, kimin aradığını telefonunuz çalarken görebilirsiniz. Güvenli UpCall uygulamasında arayanın isminin çıkması için, arayan ferdin isim bilgisinin paylaşılmasına izin vermiş olması gerekmektedir.

SPAM ARAMALARDAN HABERDAR OLUN
UpCall ile ekranınızda çıkan uyarı yardımıyla SPAM aramalardan haberdar olabilirsiniz.

BİLMEDİĞİNİZ NUMARALARI DA ARAYABİLİRSİNİZ
Artık rehberiniz sadece kayıtlı numaralardan ibaret değil, bilmediğiniz numaraları da bulup arayabilirsiniz. UpCall sayesinde isimden numara, numaradan isim sorgulayabilirsiniz. Ek olarak, numarasını bilmediğiniz bir mekanı ancak ismini yazarak arayabilir, harita üzerinde yerini görüntüleyebilir, gidiş rotası çizebilirsiniz.

RAHATSIZ ETME İLE ULAŞILAMAZ OLUN
Ulaşılamıyor olmak ama hem de telefonunuz aleni kalsın istiyorsanız tam size gore bir çözüm UpCall’da!
Arayanlar “aradığınız kişiye ulaşılamıyor” anonsu duyar, siz ise kimin aradığını gelen UpCall bilgilendirmeleri ile takip edebilirsiniz ve isterseniz telefonunuz açık olduğundan arama da yapabilirsiniz.
OPERATÖR İSMİNİ KİŞİSELLEŞTİRİN
UpCall ile cep telefonunuzun ekranındaki operatör adını değiştirebilirsiniz.

ARAYANA NE DİNLETSEM?
Telefonunuzu niçin açamadığınızı, seçtiğiniz ton ile telefonunuz çalarken karşı tarafa dinletebilirsiniz.

RESİMLİ ARAMA İLE NEDEN ARADIĞINIZI DAHA TELEFON ÇALARKEN İLETİN
Aramanıza seçtiğiniz bir fotoğrafı, çıkartmayı ve notu ilave ederek neden aradığınızı karşı tarafa daha telefon çalarken iletebilir ve çağrınızı cevaplamasını sağlayabilirsiniz.

UpCall – Bilinmeyen Numara 2022 APK Ücretsiz İndir

TÜM ARAMALARINIZ ARTIK TEK BİR EKRANDA
Telefonunuzun arama ekranından değişik olarak tüm aramalarınızı tek bir ekrandan görebilirsiniz. Örneğin cebiniz kapalıyken, meşgulken arayanları yahut aradığınız kişilerin ne zaman ulaşılabilir bulunduğunu arama kayıtlarınızdan öğrenebilirsiniz. Servis bildirimlerini (Kim Aramış/Ekstra, Cep Açık/Ekstra, Şimdi Ara, Kim Arıyor servisleri için) SMS yerine uygulama içinden alabilirsiniz. Bu hususiyet için arama servislere üyeliğinizin olması gerekmektedir.

* Bu uygulama Türkiye’deki tüm operatör abonelerine açıktır. Bazı özellikler, şebeke kısıtlamaları nedeniyle ancak Turkcell aboneleri tarafınca kullanılabilmektedir.

Detaylar ve Sık Sorulan Sorular için http://www.Turkcell.Com.Tr/servisler/upcall#sss sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ÖNERİ: Uygulama ile ilgili tüm önerilerinizi uygulama içerisindeki “YARDIMamp;ÖNERİ” menüsü altındaki “ÖNERİ” bölümünden iletebilirsiniz.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.