Ücretsiz Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer Apk İndir

3.7/5 Oylar: 4,525,342

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer Apk İndir

Wattpad. Hikayelerin Yaşadığı Yer.
Dünyanın en sevilen toplumsal hikaye anlatıcılığı platformunu keşfedin. Wattpad hikayelerin kuvvetiyle 90 milyon okuyucu ve yazardan oluşan küresel topluluğu birbirine bağlar. Özgün hikayeler okumaya ve yazmaya adım atmak için hemen indirin.

Hikayen Keşfedilsin
Anlatacak hikayen mi var? Wattpadde toplumun ve değişen teknolojinin gücüyle keşfedilmesini sağlayabilirsin. Özgün hikayeni, Wattpadde ve yazma yolculuğun süresince seni cesaretlendirmek için orada bulunan topluluğumuz ile paylaş. Hikayenin gişe rekoları kıracağını mı düşünüyorsun? Wattpad Stüdyoları, Wattpaddeki keşfedilmemiş kabiliyetli yazarları keşfeder ve onları küresel eğlence şirketlerine bağlar.

Özgün Hikayeleri Oku
Dünya çapındaki yazarların kaleminden dökülen elliden fazla dildeki hikayeleri keşfet. Okuduğun tür mutlaka -romantizm, bilim kurgu, gizem, komedi, aksiyon, serüven, fantastik, genç yetişkin kurgu yahut hayran kurgu – hepsi Wattpadde. LGBT hikayeleri, bilgisayar korsanları masalları yahut yeni tekno tansiyon hikayelerini bir çırpıda bitirmek istiyorsan, hepsini ve oldukca daha fazlasını Wattpadde bulabilirsin.

Hikaye Severler Topluluğuyla İletişime Geç
Wattpade üye olduğunda uluslararası öykü severler camiasının bir parçası olursun.

Wattpad – Hikayelerin Yaşadığı Yer APK 2022

Hatta kütüphaneni arkadaşlarınla paylaşabilir, okuma listeleri oluşturabilir ve beraber okuyabilirsiniz. Böylelikle arkadaşların ne okuduğunu hatırlar.

Kendi Ücretsiz Kütüphaneni Oluştur
Gittiğin her yerde, en sevdiğin hikayeleri yanında sakla. Bir hikaye bağımlısı mısın? Dizüstü bilgisayarında, tabletinde, Kindle veya iPhoneununda olsan bile hesabını senkronize ederek kaldığın yerden devam edebilirsin.

Gişe Rekortmenlerine İlham Veren Hikayeleri Oku
Huluda gösterilen Light as a Featherı izlediysen veya New York Timesın oldukça satan yazarı Anna Toddun After serisini okuduysan, bilmeyenleriniz için bu hikayeler ilk ilkin Wattpadde keşfedildi. Eğlence endüstrisinin yeni vurgununu aradığı platforma üye ol ve yarının gişede sansasyonlar yaratacak hikayesini bugün okumaya başla.

Zaten Wattpad hayranı mısınız? En sevdiğiniz yazarlar, hikayeler, yarışmalar ve daha fazlası ile alakalı aktüel bilgilere ulaşmak için Instagramda, Facebookta ve Twitterda bizi takip edin!

Instagram: https://www.Instagram.Com/wattpad/
Facebook: https://www.Facebook.Com/wattpad/
Twitter: https://twitter.Com/wattpad

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.