Ücretsiz Yalla – Sesli Sohbet Odaları Apk İndir

2.14.1

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 209,567
Sürüm
2.14.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
87M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ücretsiz Yalla – Sesli Sohbet Odaları Apk İndir

Yalla, En Sevilen Popüler Canlı Grup ve Sesli Sohbet Programıdır. Aynı zamanda eğlendiren bir topluluktur. Sesli Sohbetleriniz ile beraber yakınlardaki veya dünyanın her yerinden insanlarla oyunlar oynama imkanı sağlar.

Yeni dostlar edinmek hiç rahat değildir:
Her gün binlerce canlı söyleşi odalarından grup söyleşi odaları edinin, odaları Ülkelere veya Konulara nazaran filtreleyin. Seçim yapılabilecek tonlarca mevzu mevcutken, 50 ülke aslına bakarsan kapsama alanındadır.

Uzakta olan arkadaşlarınızla sanki yanınızdaymış benzer biçimde parti yapın:
Arkadaşlarınız nerede olursa olsun ,Grupta yapılan sesli sohbetle, en sevdiğiniz müzikleri odanın içinde yayınlayabilir, karoke yapabilir, öbek sohbetinde direkt oyunlar oynatabilirsiniz. Haydi Partiye!

ÖZELLİKLER:

ÜCRETSİZDİR — 3G, 4G, LTE veya Wi-Fi üzerinden ücretsiz canlı sesli sohbetin keyfini
çıkarın.

GENEL SOHBET ODALARI — binlerce mevzuyu kapsayan YAKININDAKİ yada DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAKİ BiNLERCE canlı sohbet odalarına göz atın.

ÖZEL KONUŞMALAR — Dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşlarınızla bire bir hususi metin ve sesli sohbet gerçekleştirin.

SOHBET OYUNLARI — Oyunlarınızı doğrudan sohbet grubunuzda oynayın!

SANAL HEDİYELER — Desteğinizi anlatım etmek için çılgın animasyonlu hediyeler gönderilebilir.

PAYLAŞIN VE TAKIP EDIN — Favori ODALARINIZI Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat ve daha pek fazlaca programlardan , arkadaşlarınızı ve yeni takipçilerinizi davet ederek paylaşabilirsiniz.

Daha fazla özelliklerden istifade etmek mı istiyorsunuz? Hemen Yalla Premium üyesi olun!

Yalla Premium – Muhafız:
Yalla Premium – Muhafız ile şatafatlı özellikler sizi bekliyor. Başkalarına hediye göndermek ve sevdiğiniz mağaza ürünlerini satın almak için aylık altınlar gibi abartılı özellikler için; üyeliğiniz hakkında bir şeyler söyleyen premium bir rozet; bir sohbet odasına girdiğinizde alımlı giriş efektleri; konuştuğunuzda hususi mikrofon animasyonu ve daha fazlası.

Yalla – Sesli Sohbet Odaları Apk Full indir

Başkalarına armağan göndermek için daha çok aylık altın, daha şatafatlı premium bir rozet; bir sohbet odasına girdiğinizde göze çarpan giriş efektler, ve mikrofonlarda yayınlanan animasyonlu çıkartmalar, daha yüksek arkadaşlık sınırı ve takip sınırı gibi daha fazla ayrıcalık.

Yalla Premium – Baron:
Hemen Yalla Premium – Baron edinin, ilk kere olarak sunacağımız birinci derslik ayrıcalığının tadını doyasıya çıkarın! Aylık olarak size gönderilen altınlar, özel giriş efektleri, premium bir rozet, hususi animasyonlu çıkartmalar, daha yüksek arkadaşlık sınırı ve takip sınırı ve diğer kullanıcılara gore hızlı halde level atlaması sunar. Size ayrıcalıklı isim kartıyla farkınızı da gösterebileceksiniz. Herkesin gözlerini üzerine çekeceğiniz lüks arabanızla birlikte daha fazla hususi ayrıcalıklar sizleri bekliyor!

Hızlı ve basit!
Yalla Premium aylık abonelik hizmetidir. Yalla Premiuma abone olmanız durumunda, Google Play hesabınızdan ödeme öğrenim edilir ve otomatik yenileme kapatılmadığı sürece geçerli dönemin bitiminden minimum 24 saat önce hesabınızdan aynı tutarda ücret alınır. Otomatik yenilemeyi, Play Storedaki ayarlarınızdan arzu ettiğiniz vakit kapatılabilir. Aktif abonelik süresi boyunca mevcut abonelik iptal edilemez. Yalla Premium satın almamayı seçerseniz, Yalla mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

En yeni haberlerden, güncellemelerden ve etkinliklerden haberdar olmak için bizi takip ediniz:
Facebook: facebook.Com/yalla2016/
Website: www.Yalla.Live

Sevgili YALLA kullanıcıları, görüşlerinizi ve önerilerinizi şu adresten memnuniyetle bildirim verebilirsiniz:
yallasupport@yalla.Live

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.