Ultimate Truck Simulator İNDİR 2022**

4.5/5 Oylar: 18,896
Geliştirici
Sir Studios

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Ultimate Truck Simulator

2020’nin en iyi kamyon sürüş test sistemi turu, en pratik sürüş fizik bilimi, sınırsız kişiselleştirme, devasa açık dünya, alışkanlık oluşturan etkileşim ve sürekli saçmalıklara eşlik ediyor!

★KAMYON SÜRÜŞÜ

Outrageous Truck Test sistemi, yüksek seviyeli araç sürüş fiziksel bilim motoru ile taşınabilir üzerinde en iyi araç sürüş test sistemini yapmak için özgünlük ve sahtekarlık sürüş malzeme bilimini birleştirir. En iyi kamyon sürüş test sistemi, en iyi sürüş malzemesi bilimine eşlik ediyor! Euro kamyonundan canavar kamyonlara kadar çok çeşitli araçların kendi malzeme bilimleri var!

★Sınırsız ÖZELLEŞTİRME

Kendi kamyonunu gab ve tarzını herkese göster! Sonsuz vinillerden araç parçalarına kadar, bu oyunla kendi fantezi aracınızı yapabilirsiniz. Yaratıcı zihin, ana kırılma noktanızdır! Çılgın kamyon özelleştirmesi sizin için sıkı bir şekilde asılı!

★AÇIK DÜNYA Rehberi

Muazzam açık dünya rehberi, olağanüstü araç sürüş becerilerinizi test etmek ve en iyi etkileşim deneyimini sunmak için yaratıcı bir şekilde planlanmıştır. Şehir alanlarından çöllere kadar, Outrageous Truck Test sistemi, inanılmaz derecede noktadan noktaya iklim ile en büyük açık dünya rehberine eşlik ediyor. Çirkin kamyonunuzla uçsuz bucaksız engebeli arazi bölgesinde sürün ve çok yönlü en makul kamyon sürüş deneyimini yaşayın.

★EN İYİ Ses ipuçları

Seslerin her biri, oyuncuya en derin eğimi vermek için orijinal kamyonlardan kaydedilir. Orijinal atılgan araç sesinden, tüketen kamyon motorlarına kadar, her kamyonun gerçek hareketli kamyonlardan kaydedilen kendine özgü sesi vardır!

★EN İYİ Çizimler

Child teknoloji çizim motorunun yardımıyla, Outrageous Test sistemi şu anda çok yönlü olarak şimdiye kadarki en makul tasarımları ve en hayal edilemez 3D’yi sunuyor. Çirkin kamyonlarınızı gerçeklerden tanımakta zorlanacaksınız!

★Hesaplanamaz KAMYONLAR

Çarpıcı kamyonlar, engebeli arazi araçları, roket kamyonları… Sevgili aracınızı seçin ve bir canavar açık dünya rehberinde yapmak istediğiniz her şeyi yapın!

Outrageous Truck Test sistemi, fikirlerinizle tutarlı bir şekilde yenilenecektir. Girişinizle birlikte bir anket bırakmayı unutmayın.

2020’nin en iyi kamyon turunu bu noktada indirin!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.