Vault – fotoğrafı gizle Apk İndir

6.9.11.45.22

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 1,250,863
Sürüm
6.9.11.45.22
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
21M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Vault – fotoğrafı gizle Apk İndir

Vault uygulaması, telefonunuzdaki özel fotoğrafları, videoları gizlemek için tasarlanmış bir mobil uygulamadır. Şu anda, mobil kilitlerini korumak için Dünya Çapında 100 milyondan fazla kullanıcı, Uygulama Kilidi, Özel Yer İşareti, Gizli Tarayıcı, Bulut Yedekleme ve diğer birçok faydalı özelliklerin tadını çıkarırken tamamen parasız! Şimdi onlara katıl!

En İyi Özellikler

Fotoğrafları ve videoları Gizle ve Koru: Telefona aktarılan fotoğraflar ve videolar ancak doğru şifre girildikten sonra görüntülenebilir yada oynatılabilir. Bu fotoğraflar ve videolar daha iyi koruma için Cloud Spacee de yedeklenebilir.

Çağrı Hatırlatıcı: Gelen bir çağrı olduğunda, telefon numarasını sorgulama kutusundan arayabilirsiniz.

Uygulama Kilidi (Gizlilik Koruması): Gizlilik sızıntısını önlemek için toplumsal, fotoğraf, arama günlükleri ve telefon uygulamalarınızı korumak için Uygulama Kilidini kullanın.

Özel Tarayıcı: Özel tarayıcı ile, internet gezintiniz geride hiç bir iz bırakmayacak. Özel Yer İşareti özelliği de vardır.

Bulut Yedekleme: Fotoğraflarınızı ve videolarınızı hiçbir vakit kaybolmamaları için Clouda yedekleyin.

Veri Aktarımı: Bulut Yedekleme özelliği ile cihazlar arası senkronizasyon yöntemiyle verilerinizi kolayca yeni bir telefona aktarabilirsiniz.

Şifre kurtarma: Şifrenizi unuttunuz mu? Vaultda bir güvenlik e-postası ayarlayın, böylece onu alabilirsiniz.

Gelişmiş Özellikler

► Çoklu Kasa ve Sahte Kasa
Fotoğrafları, videoları depolamak için farklı şifrelerle birden fazla kasa oluşturun. Ve onlardan biri feyk kasa olabilir.

► Gizli Mod
Vault simgesinin ana ekranınızdan kaybolmasını sağlayın ve yalnızca doğru parola ile yeniden bulunabileceği için kimse bilmediğini.

► Teslim Alma Uyarıları
Gizlice, yanlış bir şifre ile erişmeye çalışan herhangi birinin resmini çeker.

Vault – fotoğrafı gizle Apk Full download

Destek:

► Soru ve Cevap:

1. Ya şifremi unuttuysam?

Önceden ayarlanmış bir emniyet e-postanız varsa, yanlış şifreyi girdikten sonrasında bir quot;Şifremi Unuttumquot; girişini görebilmelisiniz. Girişe dokunun ve şifrenizi sıfırlamak için talimatları izleyin.

Güvenlik e-postanız yoksa ancak verilerinizi bulut alanına yedeklemişseniz, Vault uygulamasını tekrar yükleyerek veriler buluttan kurtarılabilir.

2. Gizli modda kasaya nasıl girebilirim?

1. Vault widgetı ilave ederek Vaultu telefonun ana ekranına geri getirin, ana ekranda göründüğünde üzerine dokunun ve arkasından girmek için şifrenizi girin veya

2. Google Playde quot;NQ Calculatorquot; ni indirin, açın ve doğru şifreyi girin, ardından quot;=quot; düğmesine dokunun.

3. Fotoğraflarım / videolarım niçin kayboluyor?

Bazı temizleme veya parasız depolama uygulamaları, resim ve videoları saklamak için kullanılan Vault’un veri klasörünü otomatik olarak silebilir. Bu nedenle, en iyi tatbik olarak, lütfen bu tür uygulamaları kullanırken Vault’un veri klasörünü ve alt klasörlerini (mnt / sdcard / SystemAndroid) silmeyi seçmeyin.

Ayrıca fotoğraflarınızı ve videolarınızı buluta yedekleyerek Vaultun premium sayfasındaki quot;Cloud Backupquot; hususi durumunu kullanarak da bulutlayabilirsiniz.

This app uses the Device Administrator permission.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.