Vidyodan Apk İndir

1.89.2

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 549
Sürüm
1.89.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
38M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Vidyodan Apk İndir

On binlerce ürünü yepyeni alışveriş platformu vidyodan izle, görerek satın al!

vidyodan ile keyifli ve interaktif alışveriş parmağının ucunda. Artık, internette beğendiğin ürünlerin sadece fotoğraflarına bakarak, yorumları okuyarak satın alma kararı vermek zorunda değilsin.

merak ettiklerine anında yanıt al, efsunk indirimler yakala!

canlı yayında ürünleri deneyen sunucular ve satıcılar yardımıyla ürünün üstünde iyi mi duracağını, ten rengine müsait olup olmadığını ve daha bir çok merak ettiğin şeyi sorup anında yanıt alabilirsin. Üstelik canlı yayınlar esnasında kısa süreli efsunk indirimler seni bekliyor olacak.
canlı fırsatları bekleyemem diyorsan süper fırsatlar bölümünden istediğin ürünlerin kısa videolarını her an izleyebilir ve derhal satın alabilirsin.

peki vidyodan nasıl alışveriş yapabilirsin?

kadın kıyafet, erkek kıyafet, İç kıyafet, ayakkabı, Çanta amp; aksesuar, saat, gözlük, kozmetik amp; makyaj, şahsi bakım, cilt bakımı, saç bakımı, spor aletleri, outdoor, ev dekorasyon, sofra ve mutfak gereçleri, minik ev aletleri, elektronik, temizlik Ürünleri, bebek Ürünleri, bebek bezi, Çocuk Ürünleri, bilgisayar amp; cep telefonu amp; tablet, kamera amp; kulaklık, tv, beyaz eşya, süpermarket, petshop ve daha biroldukca kategoride senin için hazırladığımız fırsatlara tıklayarak yayınları izlemeye başla. Yukarı aşağı kaydır, yayınlar içinde gez. Yayınların altındaki ürün kutusuna tıklayıp detaylı malumat al ve sepetine ekle. Alıştığımız güvenli ödeme sistemleri yayınlara entegre olduğundan canlı gösterimı terk etmeden, herhangi başka bir siteye yönlendirilmeden satın alma deneyimini tamamla.

vidyodan canlı gösterim aç, satışa başla!

sen de gösterim başlat, canlı canlı sat. Canlı yayında ne istersen satabildiğin tek platform vidyodan.

Vidyodan Apk Ücretsiz İndir

.. Aklına gelen her çeşit ikinci el eşya, el emeği ürünler, canlı müzik performansları, tarot falı… dileğin zaman dilediğin yerde ancak cep telefonunla yayın aç veya kısa video çek, satışa başla. Ücret yok, yayın sınırı yok!

vidyodan satış yap, gelir yarat!

satış benim işim diyorsan vidyodan’a katıl. Yepyeni ürünler keşfet, takipçilerine düşüncelerini anlat. Canlı yayınlarda takipçilerinle birebir konuş, yeni takipçiler kazan. Beğendiğin ürünleri seç, sattıkça kazan!

vidyodan sizin için satsın!

daha çok kitleye ulaşmak, marka mesajlarını ulaştırmak için vidyodan kadrosu yanınızda. Yayıncı havuzumuzdaki influencer’lar kendi listelerini oluştursunlar, kısa videolarda veya canlı yayınlarda sizin için satış yapsınlar. Stüdyo, takım, sunucu, ürün seçimi desteğini vidyodan’da ücretsiz!

isterseniz eklediğiniz ürünleri influencer’lara açıp, sizin yerinize kendi kitlelerine satış yapmalarını da sağlayabilirsiniz.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.