Voltran App Apk İndir

Actualización
3 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Voltran App Apk İndir

Voltran en iyi kolej, fen ve anadolu lisesi öğretmenlerinin kaynaklarını öğrencilerle buluşturur.

1. En iyi öğretmenler senin için Voltran’ı oluşturdu:

İyi öğretmenlere ve kaliteli kaynaklara ulaşmanın ne kadar zor ve maliyetli bulunduğunu biliyoruz. Türkiye’de ilk defa Voltran Uğur Koleji, TED, Koç Lisesi, Beylikdüzü Anadolu, Işık Lisesi vb. Iyi kolej, fen ve anadolu lisesi öğretmenlerinin test, föy ve videolarını öğrencilerle bir araya getiriyor.

2. En müessir ve hızlı öğrenim deneyimi için her konuda seviyene hususi hazırlanmış emek harcama listelerine ulaş:

Planlı bir halde çalışmak istiyorsun sadece bir üniteye başlarken hangi kaynakları ne sırasıyla bitirmen icap ettiğini bilmiyor musun? Senin için ” Etüt”ü oluşturduk. Burada ünite ve konu bazında temel-orta-ileri olarak sınıflandırılmış ve kaynakları hangi sırayla bitirmen icap ettiğini yayınlayan emek verme listelerini bulabilir; ilerlemeni yüzdesel olarak takip edebilirsin. Böylelikle “konuyu algılamak için hangi föyü yahut videoyu önce bitirmeliyim?” ya da “şu videodan sonrasında föye mi geçsem yoksa kontrol mi çözsem netlerimi daha çok arttırırım?” gibi endişelerinden kurtulursun.

3. Başka hiçbir yerde bulamayacağın Voltran’a has içeriklerle çalış:

Kendini zorlamayı sevenlerden isen seni ÖSYM yeni nesil sual tipine benzer sorular içeren quot;Beyin Yakanlar Testleriquot;’ne alalım. Sınavdan bir gece önce mevzuları yine etmeden uyuyamayanlardan mısın? Sorun değil, onun için de ünite bazında quot;Genel Tekrar Föyleriquot;’ni açıp nokta atışı bilgilere ulaşabilirsin.

4.

Voltran App Güncel Apk İndir

Deneme sınavındaki eksiklerine göre sana mevzu önerelim, bir hafta sonraki tecrübe etme sınavında netlerini arttır. Tüm Voltran kullanıcıları arasındaki seviyeni ve sıralamanı gör.

5. Voltran’ın seni teknolojiyle şaşırtmasına izin ver, gereksinimlerine hususi ana sayfa ancak Voltran’da:

Ana sayfada; “Çalışacağın Konulara Benzer”, “Rehberlik ve Planlama”, “Favori Öğretmeninden Daha Fazla Kaynak” gibi farklı kategoriler bulunur. Böylece burası seni fazlaca yakından tanıyıp gereksinimlerine müsait kaynak tavsiyesi veren bir öğretmen ve kaynak keşfedebileceğin bir havuz işlevi görür.

6. Voltranda istatislikler ve kütüphane ile her şey kontrolün altında:

İstatistikler yardımıyla ders bazında doğru/yanlış oranlarını, hangi konuya ne kadar çalışacağını, kaç dakika video izlediğini ve soru çözümü hızını takip et.

Performansındaki değişimleri haftalık ve aylık bazda izle – her şey senin kontrolünde olsun.

Çalışmayı planladığın veya geliştirmeyi düşündüğün konuların kaynaklarını kütüphanene ekle – kendine has bir öğrenme deneyimi oluştur ve hedeflerine adım adım ve sistemli bir biçimde ulaş.

İletişim için: info@voltranapp.Com
www.Voltranapp.Com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.