WA Agent – Whatsapp için online son görülme takip Apk İndir

1.0.19

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 6,790
Sürüm
1.0.19
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
12M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

WA Agent – Whatsapp için online son görülme takip Apk İndir

şahıs çevrimiçi veya çevrimdışı olduğunda bildirim alın ve son olarak whatsapp görülmesini izleyin
wa agent – whatsapp için çevrimiçi son görülme izleyici

whatsappı kullanırken sevdiklerinizin yada çocuğunuzun aktivitesini izlemek ister misiniz? İşte sizin için harika bir takip ve bildirim uygulaması; wa agent – whatsapp için en son görülme çevrimiçi seyirci. Bu uygulama ile dilediğiniz numarayı ekleyebilir ve aktivite bildirimleri ile anında takip etmeye başlayabilirsiniz.

wa agent – whatsapp için çevrimiçi son görülen seyirci

⭐ whatsapp etkinliğini izlediğiniz numaranın whatsapp giriş ve çıkış saatlerini detaylı olarak görebilir ve uygulamada ne kadar vakit kaldığını raporlayabilirsiniz.
⭐ raporlarınızı aylık, haftalık veya saatlik formlarda imajleyebilirsiniz.
⭐ farklı paket alternatifleriyle, seyretme listenize biroldukça farklı telefon numarası ekleyebilir ve bunları takip edebilirsiniz.
⭐ eklediğiniz herhangi bir cep numarasını adlandırabilirsiniz.
⭐ anlık bildirim özelliği yardımıyla, takip ettiğiniz numara whatsappta etken olur olmaz bilgilendirileceksiniz.
⭐ takip ettiğiniz telefon etken hale döner dönmez anında bildirimlerle bildirimde bulunuruz
⭐ takip ettiğiniz bireyin bundan haberi olmaz

wa agent – whatsapp uygulaması için çevrimiçi son görülme seyirci, bir hesap açmanıza ihtiyaç duymadan dünyanın herhangi bir yerinden dilediğiniz herhangi bir numaranın etkinliğini izleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde son görülen teknisyenın bildirim özelliği sayesinde anında bildirim alarak takip edebilir ve kolayca görebilirsiniz. Whatsapp uygulaması için son görülme takip ile aileler çocuklarının sosyal medya kullanımını test edebilir ve izleyebilir.

WA Agent – Whatsapp için online son görülme takip Apk Full download

yasal çerçeveler dahilinde üretilmiş son görülme takip uygulamamız, temelde güvenilir toplumsal medya kullanımı ve sosyal medya uygulamalarında geçirilen süreyi etkinliğe bildirerek kontrol etmeyi amaçlamaktadır. Bu tatbik yardımıyla anlık bildirim ile birisinin aktivitesini takip etmek yerine kendi telefon numaranızı ekleyerek takibe başlayabilirsiniz. Kendi telefonunuzu ekleyebilir ve çevrimiçi whatsapp etkinliğinizi saatlik, günlük ve aylık olarak izlemeye ve görüntülemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede kendi sosyal medya teknisyenızda geçirdiğiniz zamanı takip edebilir ve bildirim sayesinde bilgili bir kullanım elde edebilirsiniz.

takip ettiğiniz çevrimiçi ve çevrimdışı kişilere (yada kendi numaranıza) faaliyet hakkındaki anında malumat veren bildirimleri açıp kapatabilirsiniz. Ek olarak aynı anda birden fazla telefon numarasını takip etseniz bile verdiğiniz isimler içinde hepsinin durumunu size bildirir.

gizliliğiniz bizim için önemlidir, bu nedenle whatsapp etkinliğini ve çevrimiçi son görülen uygulamayı takip ettiğiniz kişilere herhangi bir bildirim yapılmaz. Takip ettiğiniz telefon numarası aktif olur olmaz bildirim alırsınız sadece bu bildirim başkasına yapılmaz.

Çocuğunuz, sevdikleriniz, başkaları veya kendiniz için sosyal medya aktivitesini ve en son görülen çevrimiçi durumu güvenle takip etmek için uygulamayı hemen indirin, whatsapp aktivite bildirimlerini alın ve takip etmeye başlayın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.