WhatsApp Business Apk İndir

4.2/5 Oylar: 6,845,719

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

WhatsApp Business Apk İndir

Feysbuk’tan whatsapp business

whatsapp business, whatsappta ticari varlığa sahip olmanıza, müşterilerinizle daha bereketli kontakt kurmanıza ve işinizi büyütmenize destek sunar.

İş ve şahsi telefon numaralarınız ayrıysa, aynı telefonda hem whatsapp business bununla beraber whatsapp messenger yüklü olabilir ve bunları farklı numaralarla kaydedebilirsiniz.

whatsapp messengerda bulunan özelliklere ek olarak, whatsapp business bunları içerir:

• İŞletme profİlİ: İşletme müşterilerinizin internet siteniz, konumunuz veya kontakt bilgileriniz gibi faydalı detayları bulmalarına yardımcı olmak için bir profil oluşturun.

• İŞletme ileti araÇlari: dışarıda olduğunuzu belirtmek için dışarıda mesajları kullanarak veya müşterilerinizin gönderdikleri ilk mesaja sizi tanıtıcı karşılama bildiriı göndererek müşterilerinize daha hızlı yanıt verin.

• sabİt telefon numarasi desteĞİ: whatsapp businessı sabit hatlı bir telefon numarasıyla kullanabilir ve müşterileriniz size bu numaradan ileti gönderebilir. Doğrulama sırasındaki, kodu telefon görüşmesi üzerinden almak için “beni ara” seçeneğini kullanın.

• hem whatsapp messenger’i hem de whatsapp business’i kullanin: aynı telefonda hem whatsapp business bununla birlikte whatsapp messenger kullanabilirsiniz ama her bir teknisyenın kendine ait bir telefon numarası olması gerekir.

• whatsapp internet: bilgisayarınızın tarayıcsıcaklıkndan müşterilerinize daha bereketli cevap verebilirsiniz.

WhatsApp Business Apk Ücretsiz İndir

*veri ücreti uygulanabilir. Teferruat için sağlayıcınıza başvurun.

not: whatsapp sohbet yedeğini whatsapp messenger’dan whatsapp business’a indirdiğinizde bu yedeği whatsapp messenger’a tekrar geri yükleyemezsiniz. Geri dönmek isterseniz whatsapp businessı kullanmaya başlamadan önce telefonunuzdaki whatsapp messenger yedeklemesini bilgisayarınıza kopyalamanızı öneririz.

———————————————————
sizden haber almak bizi her zaman sevinçli eder! şayet bir öneriniz, sorunuz veya merak ettiğiniz konu var ise lütfen bize e-posta ile ulaşın:

smb@support. Whatsapp. Com

yada bizi twitterda takip edin:

http://twitter. Com/whatsapp
@whatsapp
———————————————————

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.