Who is? Yepyeni Zeka Oyunları APK 2022

1.3.11

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 1,346,040
Sürüm
1.3.11
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
101M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Who is? Yepyeni Zeka Oyunları APK 2022

Türkiye’nin favorisi quot;brain test: Şaşırtıcı ve keyifli zeka oyunlarıquot; ve quot;brain test 2: Şaşırtıcı hikayeler ve zeka oyunlarıquot;nın imalatçılarından yepyeni bir bulmaca ve bilmece oyunu! Zeka oyunlarını ve akıl oyunlarına meraklıysan bu oyun tam da sana nazaran!

who is? Yepyeni Şaşırtıcı zeka oyunları, beyninize ve zihninize meydan okuyan tamamen ücretsiz bir bilmece oyunudur. Her ölçüde zorlu seçimler, bilmeceler, bulmacalar ve dikkat gerektiren sorular göreceksin. İpuçlarını, nesneleri ve gizli saklı sırları bularak karmaşa bilmeceleri çözmen gerek. Zor bilmeceler ve mantıksal bulmacalarla dolu seviyeleri tamamladıkça zeka oyunları daha da zorlaşacak. Zihnin için yüzlerce harika yapboz ve mantık oyunlarıyla egzersiz yap! Iq oyunlarını veya iq testlerini seviyorsan, birfazlaca test ile “who is? Yepyeni Şaşırtıcı zeka oyunları” karşında!

bu bulmaca oyunu seni test edecek ve zihnini çılgın bulmacalar ve bilmecelerle karıştıracak. Yapıtcı düşünerek akıllı çözümler bulacaksın. Bilmecelerin cevapları seni çok şaşırtacak! Çeşitli bulmacaları ve bilmeceleri çözerken iqnu artıracak ve zihninizi geliştireceksin. Bu bulmaca oyunu sandığın benzer biçimde hiçte basit olmayacak ve birçok bulmacayı cevaplamakta zorlanacaksın!

bu akıl oyunu, sanat içerikli ve eğlenceli grafikler ve animasyonlarla sana mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunacak. “annesi kim?”, “kim aldatıyor?” ve “sevgili kim?” benzer biçimde soruları çözdüğün çeşitli ilgi çekici bilmeceler göreceksin. İpuçlarını bularak suçları çözecek, gizli saklı sırları ortaya çıkaracak ve kompleks bulmacaları tamamlayacaksın.

bu ücretsiz mobil oyununu her yerde ve her zaman oynayabilirsin. Bulmacalar ve bilmeceler tek elle rahatça çözülebilir ve kendinı fazla zorlamadan oyunun tadını çıkarabilirsin. Mantık oyunundaki seviyeleri tamamlamak için hiç bir refleks testine veya telefon hareketine ihtiyacın olmayacak. Artık rahatlayabilir ve bilmecelerimizi çözmenin hazzını çıkarabilirsin. Aptallık testi, moron testi ya da ahmak testi, hepsi bu beyin oyununda! Hahaha 🙂

Özellikleri:

● gizem çözme ve ipucu bulma seviyeleri: kim asılsız söylüyor? Anne kim? Katil kim?
● İndirmesi ücretsiz, oynaması ücretsiz ve keyfini çıkarması ücretsiz.

Who is? Yepyeni Zeka Oyunları Apk Full

● seçime dayalı kompleks senaryolar ve oyunlar!
● profesyonel grafikler ve animasyonlar.
● sürükleyici ve eğlenceli ses efektleri.
● beyin becerilerini ve iqyu geliştirmek için harika bir oyun.
● komik hikayeler ve karakterler.
● zeka gerektiren gülmece dolu keyifli seviyeler.
● karmaşa bulmaca severler için ipucu idraklama sistemi.
● idraknızı test etmek için gizli saklı nesneleri bulmanız gereken seviyeler.
● kopyala-yapıştır hiçbir seviye yok. Her düzen 0 benzersiz!
● oyun esnasında size yardımcı olacak İpucu sistemleri.
● bağımlılık yapan ve rahatlatıcı bir oyun.
● Çevrimdışı oynayın.
● İnternet olmadan oynayın.
● yetişkinlerin beyin güçlerini artırmaları için zeka oyunları.
● zihin gelişimi için mükemmel bir egzersiz.

haydi neden bekliyorsun? “who is? Yepyeni Şaşırtıcı zeka oyunları”nı indir! Zeka oyunları ve bilmeceler arasında şimdiye kadar ki en çılgın ve en zor bilmeceleri hemen çözmeye başla!

İyi eğlenceler!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.