Words of Wonders Kelime Oyunu Apk İndir

3.4.0

HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 2,173,132
Sürüm
3.4.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
168M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Words of Wonders Kelime Oyunu Apk İndir

Words of wonders oyununa hoş geldiniz! Adeta bir dünya seyahatine çıkarak dünyanın yedi harikası içinde gizli kalmış sırları ve görkemli şehirleri keşfedeceğiniz bu harika gezmece çapraz bulmaca (kare bulmaca) oyununda bütün oyuncuların kelimelik hazinesi ve yazım becerileri gelişecek.

wow yaşamına benzersiz bir ipucu olarak birkaç harf ile başlamış olacak, kelimeleri sıfırdan yeni kelimeler yazmak ve oluşturmak için zekânızı sınayacak ve de kelime hazinesi nihai bulmaca çözümüne ulaşmak için, bulduğunuz bütün kelimeler içinde bağlantı kuracaksınız. Bu kelimelik hazinesi oyununda ustalaşmak ister misiniz? Zaman zaman, söz oyunu bağlantıları oluşturduğunuzda yanıt rağmenızda duracağından çözümü derhal bulacaksınız. Ancak ara sıra de kelime hazinesi bağlantı oluşturacak kelimeleri noksan olacağından çözümü kestirmek zorunda kalacaksınız. Wow çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) dünya oyunu, arama, yazı yazma, öğrenme, tevhit ve sorun çözme becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir eğlence aracıdır.

Çözdüğünüz her bulmaca ve karşınıza çıkabilecek her zorluk, kelimelik kelime, bulmaca bulmaca dünyanın yedi harikası için keşfe çıkacağınız bir dünya seyahati demek. Nihai çözümü bulmak için tüm harfler arasında bağlantı kurun ve yeni bir ülkeye gezmece gezi edin! Hem laf oyunu çapraz bulmaca (cümle kare bulmaca) yeni kelimeleri öğrenme kanalıyla geniş kelime hazinesi elde etmek aynı zamanda dünyayı keşfetmek için daha güzel bir yöntem olabilir mi?

nasıl bir çapraz bulmaca (kare bulmaca bilmece) strateji kullanacaksınız? Tahmin yürüterek kelime hazinesi bulmacayı ilk bakışta çözebilir veya kelimeleri birer birer bulabilirsiniz. Bakalım şansınıza kuradan hangi şehir çıkacak? Bu muhteşem bulmaca oyununda bütün şehirleri teker teker gezeceksiniz! Bulmaca cümle!

sahİp olduĞunuz kelİme hazİnesİ İle sinanin

harflerin içinde bağlantı oluşturarak bulabileceğiniz kaç kelime bildiğiniz gibi? Alfabenizin sınırlarını zorlayın. Geniş bir kelime hazinesi gerektiren bu sıkıntılı bulmacalar kelime dağarcığınızı, nasıl birleştirdiğinizi ve bilmeceyi çözmek için yeterince iyi inceleme yapmış olup yapamadığınızı edecek.

gİzlİ sirlari bulun

sudoku benzer biçimde sayı oyunlarına benzeyen sadece rakamlar yerine harflerin kelimeleri içeren bu bulmacası oyununu kelimeler bularak bilmece çözmek için lüzumlu becerileri bir arada kullanacaksınız. Sonraki seviyelere ilerlemek için söz oyunu kelime hazinesi mevzusunda uzmanlaşmanız gerekecek.

Words of Wonders: Kelime Oyunu Apk download

yenİ yerler keŞfedİn

dünyanın yedi harikası için yola çıkacağınız dünya seyahati ile oyunun tadını çıkarın. Malumat dağarcığınızı ve strateji becerilerinizi kullanarak harflerin içinde bağlantı oluşturun, kelimeler bulun ve kendinizi geliştirin. Her anıt eşsizdir ve her eserde farklı bir harfi tahmin etmeniz gerekir. Yeni kelimeler öğrenmek ve geniş bir kelime hazinesi elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda dünyanın bulmacası ne kadar güzel bir yer olduğunu öğrenme yolunda fazlaca ilerleyeceksiniz! Gizli saklı bir cümle oluşturabilecek misiniz? Bu keyifli bulmacası oyunu klasik rahat çapraz bulmacası (kare bulmaca bilmece) oyunlarından hem daha zor bununla birlikte daha keyifli!

ustalaŞin

words of wonders (wow) bulmacası oyununda sıkıntılı seviyelerle dolu harikaları keşfederken haiz olduğunuz kelimelik hazinesi de sınanacak. Parmağınızı kaldırmadan tüm harflerin arasında bağlantı oluşturarak panodaki gizli saklı kelimeleri bulun!

Çok oyunculu oyun

arkadaşlarınızla oynayarak eğlenceyi artırın. Tüm kelimeleri bulmak için 4 oyuncuya kadar güçlü bir takım oluşturun yada her tahtada arkadaşlarınızla yarışın. Rahat arayüz, çok oyunculu oyunu bir saniye içinde başlatmanıza müsaade edecektir.

rahat ve güzel bulmacası oyun kurmacamı ile oyun esnasında daha fazla eğlenmenizi sağlayacak çok çeşitli düzen ve bulmacaların keyfini çıkarın!

words of wonders, wordz imalatçılarından eğitici bir kelime oyunudur. Çapraz bulmacası (kare bulmaca) serüven başlasın! Kelime ve cümle ile bu bulmaca hazzını dünyanın.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.