Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Yandex APK 2022

Yandex Browser: Rahatsız edici, müstehcen yada tehlikeli reklamları engeller.
Gizli mod gereksiz izler bırakmamızı önler: Tarayıcı bu modda parolaları, otomatik tamamlama verilerini, arama sorgularını ve ziyaret edilen sayfa adreslerini kaydetmez.
Protect aktif koruma teknolojisi kullanıcıları tehlikeli sitelere karşı uyarır, kişisel verilerin genel Wi-Fi ağlarında sızmasını önler ve indirilen dosyaların virüs taramasını yapar.
Eklenti desteği ihtiyacınız olan araçları tarayıcıya eklemenizi sağlar. Bunları Chromium eklenti mağazasında bulabilirsiniz. Örneğin, Opera Addons ve Chrome Web Storeda.
Reklam kısıtlama web sayfalarında rahatsız edici bannerlardan kurtulmanızı sağlar. Bunun için harici bir engelleyici uygulaması etkinleştirilmelidir.
Arka planlar yeni sekmelerin görünümünü ruh halinize gore değiştirmenize izin verir. Android için Yandex Browserda önceden tanımlanmış tasarım seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Yandex Apk Full

Tarayıcıda yalnızca ilgilendiğiniz makalenin metni, görselleri ve diğer bileşenleri kalır.
Akıllı satır siteleri adreslerine değil, adlarına göre açar (mesela, quot;wikipediaquot;), kolay sorulara anında cevaplar verir (örn. Quot;dolar kuru kaç?Quot;) ve yabancı kelimeleri kolayca çevirir.
Eşitleme masaüstü Yandex Browser yer imlerini Yandex hesabı yöntemiyle otomatikman mobil cihazınıza aktarır.

Tarayıcının işlevselliği ve işleyişi ile alakalı herhangi bir öneriniz veya isteğiniz varsa, lütfen doğrudan uygulama üzerinden (Ayarlar → Geri bildirim) yada https://browser.Yandex.Ru/feedback / destek sayfasından bize e-posta gönderin.
Programı indirerek Lisans Sözleşmesini kabul etmiş olmuş olursunuz https://yandex.Ru/legal/browser_agreement/

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.