YÖK BAŞARI SIRALAMALARI – TERCİH SİHİRBAZI APK 2022

1.0

Sürüm
1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
16M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

YÖK BAŞARI SIRALAMALARI – TERCİH SİHİRBAZI APK 2022

Uygulama ile YÖKün sunduğu başarı sıralamalarından mezun atlasına kadar birçok hizmetine rahatça ulaşabilirsiniz.Uygulamada bulunan başlıklar;

YÖK ÜNİVERSİTELERİMİZ
YÖK LİSANS ATLASI
YÖK ÖN LİSANS ATLASI
TYT – AYT NET SİHİRBAZI
MEZUN BAŞARI ATLASI
LİSANS TERCİH SİHİRBAZI
ÖN LİSANS TERCİH SİHİRBAZI
YÖK MESLEK ATLASI
ÖSYM YKS DUYURU

Yukarıdaki menüler sayesinde rahatlıkla dilediğiniz üniversitenin, istediğiniz bölümünün başarı sıralamasını, puanını öğrenebilirsiniz.

YÖK Atlas 2019 bilgilerini uygulamada bulabilirsiniz. Uygulama YÖK ün sayfasını gösterdiğinden 2020 YKS tercih periyodu için ve daha sonraki seneler için de en güncel başarı sıralamaları, puanlar ve öteki istatistikleri ulaşılabilir kılmaktadır.

ÖSYM menüsü ile YKS hakkında aktüel duyuruları takip edebilirsiniz.
ÖSYM sayfasında tercih kılavuzu adı altında Excel dosyasında üniversitelerin başarı sıralamalarını ve taban puanlarını sunmuştur. Ancak daha işlevsel olan Yök Atlas ya da Lisans Tercih Sihirbazı ile Ön Lisans Tercih Sihirbazının kullanılması vakit kazandıracak ve farklı bakış açısı elde edecektir.

Menüde yer edinen Yök Üniversitelerimiz ile İstanbuldaki devlet üniversitelerini veya istanbuldakii vakıf üniversitelerini kolayca görebilirsiniz. Yine aynı şekilde büyük şehirlerdeki devlet ve vakıf üniversitelerini (hususi üniversiteler) öğrenebilirsiniz.

YÖK BAŞARI SIRALAMALARI – TERCİH SİHİRBAZI Apk Full indir

Üniversiteleri bölümlerine nazaran inceleyebildiğiniz gibi gitmek dilediğiniz üniversitenin bütün bölümlerini ya da puan türüne göre (Eşit Ağırlık, Sayısal, Sözel, Dil) bölüm incelemesi yapabilirsiniz.

Henüz YKSye girmeyenler de kendilerine hedef oluşturması için işlevsel bir şekilde uygulamayı kullanabilir. Mesela Boğaziçi Üniversitesi bölümlerine bakarak gireceği imtihan türüne karar verebilir. Ya da Galatasaray Üniversitesinin bölümleri motivasyonunu arttırabilir.

Örnek vermek gerekirse Yök başarı sıralamaları uygulamasında aşağıdakileri bulabilirsiniz;
Boğaziçi üniversitesi taban puanları
Dokuz eylül üniversitesi taban puanları
Yıldız teknik üniversitesi taban puanları
Uludağ üniversitesi taban puanları
Gazi üniversitesi taban puanları 2019
Anadolu üniversitesi taban puanları
Hacettepe üniversitesi taban puanları 2019
2 senelik üniversite taban puanları
Hukuk liste
İşletme sıralama
Hukuk liste 2019
Diş liste
Hukuk başarı listesi
Mühendislik liste
İktisat sıralama

Aradığınız şey hukuk sıralama ise yapmanız gereken ilgili başlığı seçip hukuk eşit ağırlık yada hukuk kısmı olarak seçim yapmaktır. Maalesef hukuk sıralama gibi uygulamamızda arama yapılamamaktadır. Sizin hukuk sıralama kelime grubuna birkaç ekleme yapmanız gerekmektedir. Hukuk liste benzer biçimde iktisat sıralama, mühendislik sıralama yada diğerleri aynı mantıkla çalışacaktır.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.