YouTube Kids APK 2022

4.3/5 Oylar: 1,829,019

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

YouTube Kids APK 2022

Çocuklara özel hazırlanan bir video uygulaması
Çocuklara özel bir ortam sunmak amacıyla tasarlanan youtube kids, çocuğunuzun yapıtcılık ve oyun oynama becerilerini geliştirmeye yönelik çeşitli mevzularda videolardan oluşan bir edinim sunar. Anne babalar ile bakıcıların da bu zamançte çocuklara rehberlik etmesini kolaylaştırır. Youtube. Com/kids adresinden daha fazla bilgi edinin.

Çocuklar için daha emin bir web deneyimi
youtube kidsin ailelere uygun videolardan oluşan bir ortam olarak kalması için yoğun çaba harcıyoruz. Mühendislik ekiplerimiz tarafından geliştirilen otomatik filtrelerden, reel kişilerce tarafınca yapılan incelemelerden ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerden yararlanarak minik yaştaki kullanıcılarımızın internet ortamındaki güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Bununla beraber, hiç bir sistemin kusursuz olamayacağını biliyoruz. Bazen uygulamaya denetimleri atlatabilen uygunsuz videolar yüklenebildiğinden, emniyet önlemlerimizi geliştirme ve ebeveynlerin aile bireyleri için doğru deneyimi sunmasına yardımcı olacak daha çok özellik ekleme doğrultuünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

anne-baba denetimleri ile çocuğunuzun deneyimini özelleştirin
ekran başında kalma süresini sınırlayın: video izlemeye ayırabilecekleri süreyi sınırlandırarak çocuklarınızı ekran başından kalkıp hareketli aktivitelerde bulunmaya teşvik edin.
Çocuklarınızın neleri izlediğini takip edin: tekrar İzleyin sayfasını ziyaret ederek çocuklarınızın izlediği içeriklerden ve keşfettiği yeni alaka alanlarından her zaman haberdar olabilirsiniz.
kısıtlama: küçümsediğiniz bir video mu var? Yine karşılaşmamak için videoyu yada kanalın tamamını engelleyebilirsiniz.
İşaretleme: gerektiğinde videoları işaretleyerek bizi uygunsuz içeriklere karşı uyarabilir ve videoların ekiplerimizce incelenmesini sağlayabilirsiniz. İşaretlenen videolar haftanın bir haftaü, günün 24 saati incelenir.

Çocuklarınıza özel bireysel deneyimler oluşturun
her birinin kendine özgü seyretme tercihleri, video önerileri ve ayarları bulunan sekiz farklı çocuk profili oluşturabilirsiniz.

YouTube Kids Apk Ücretsiz İndir

Çocuğunuzun izlemesini onayladığınız videoları, kanalları ve/veya koleksiyonları kendiniz seçmek istiyorsanız quot;yalnızca onaylı İçerikquot; modunu tercih edin. Bu modda çocuklar video arayamaz. Quot;okul Öncesiquot; modunda, esercılığı, oyun oynamayı ve keşfetmeyi teşvik etme amacıyla seçilen videolar sunulur. Quot;küçükquot; modu, 5-8 yaş arası çocuklara şarkı, çizgi film ve el işi benzer biçimde çeşitli konulardaki içeriklere erişerek alaka alanlarını keşfetme olanağı sunar. Quot;efsunkquot; modunda ise 9 yaş ve üzeri çocuklar, hedef kitlesi çocuklar olan popüler müzik ve oyun videoları gibi diğer içerikleri arayıp keşfedebilir.

Çocukların farklı alaka alanlarına hitap eden her türden video
kitaplığımız, ailelere uygun çeşitli konulardaki videolardan kaynaklanır. Bu videolar çocuğunuzun esercılık ve oyun oynama becerilerini geliştirir. Çocuklarınız en sevdikleri programlar ile şarkılardan, yanardağ maketi (ve hatta oyun hamuru) yapmayı öğreten videolara kadar her şeyi ve daha fazlasını burada bulabilir.

öteki önemli bilgiler:
anne-baba ayarları, çocuğunuza en iyi deneyimi sunabilmemiz için gereklidir.
youtube kids, uygulamayı ücretsiz sunabilmek için ücretli reklam yayınlar. Çocuğunuz, youtube içerik üreticilerinin ticari içerikli videolarıyla da karşılaşabilir sadece bu videolar ücretli reklam niteliğinde değildir. Family bağlantı ile yönetilen google hesaplarının gizlilik bildirimi’nde, çocuğunuzun youtube kidsi kendi google hesabı ile kullanması durumunda yararlandığımız gizlilik uygulamaları açıklanmaktadır. Çocuğunuz youtube kidsi kendi google hesabı ile celse açmadan kullandığında youtube kids gizlilik bildirimi geçerli olur.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.