Yupta Music – MP3 Müzik İndir 2022 APK İndir

Actualización
15 Ara 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Yupta Music – MP3 Müzik İndir 2022 APK İndir

Yupta Music, gelişmiş mp3 müzik arama indirici ve oynatıcı uygulamadır. Ayrıca Yupta Music ile her gün güncellenen müzik listeleri ile tarzına müsait yeni şarkıları keşfet!

Yupta music müzik indirme uygulaması, karanlık ve gün ışığı modları ile mükemmel bir tasarıma sahiptir! Yupta music ile müziğin klibini, müziğin kapak resmine tıklayarak açabilirsiniz , başka uygulamalara ihtiyaç duymadan anında izleyin! Ayrıca Yupta music ile tüm mp3 biçimlerini indirebilirsiniz (128 kbps – 320 kbps)

Özellikleri

* Aynı anda birden fazla indirme
İndirme limiti olmadan aynı anda dilediğiniz kadar mp3 müzik indirin! Hızlı ve kolay değil mi?

* İndirmeden dinleme
Oynat düğmesine tıklayın ve direk müzik dinlemeye başlayın, mp3 indirmeye gerek kalmadan! Indirdiyseniz, doğrudan dosyadan oynatılır, internetinizi kullanmaz!

* Müzik video klibini tek tıkla izleyin!
Müziğin resmine tıklayın ve müziğin klibini izleyin. Hiç bu kadar rahat olmamıştı! İsterseniz tam ekran moduna geçerek video klibin keyfini çıkartın! Klibin en sevdiğiniz kısmını beklemenize gerek yok, süratle ileri sarın 😉

* Sürekli güncellenen müzik öneri listesi
Favori şarkı listeniz hazır! Ana sayfamızı kontrol edin ve mp3 indirmeye başlayın. İstediğiniz tarzda ki müzik listeleri sürekli olarak güncellendiğinden yeni müzikleri asla kaçırmayın 😉

* Her kalitede müzik indirme imkanı (128 kbps ila 320 kbps)
Gerçek müzik dinlemek istiyorsanız, 320 kbps mp3 müzik dosyasını indirin şayet internetiniz çok yoksa 128 kbps mp3 indirin, her durumda bir çözümümüz var.

* Şimdi kaydedin, sonrasında indirin!
Daha azca internetiniz var ise? Sonra indirilecekler listesine kaydedin ve imkanınız olunca mp3 dosyanızı indirin!

* Harika mp3 çalar tasarımı
Yupta Music tasarımından etkileneceksiniz! Karışık müzik listesi yada düzgüsel müzik listesinden birini seçebilirsiniz. Tekrar modunu açın ve sonsuza kadar müzik kulak verin!

* Muhteşem çalma listenizi oluşturun
Çalma listenizi oluşturun ve artık şarkınızı aramayın! Tıklayın ve eğlenceye katılın.

* Şarkılarınız arasında arama yapın!
Harflerinizi yazın ve en sevdiğiniz müziği bulun! Müzik bulmak için zaman masrafınıza gerek yok! Yupta music , Cihazınızda ki bütün müzikleri otomatikman müzik listesine ekler. Müzikleri bir bir eklemenize gerek kalmamıştır.

Yupta Music – MP3 Müzik İndir Apk Full download

Sonraki müzik yada önceki müzik tuşlarına tıklamanız yeterlidir.

* Gece müzik dinleme modu
Gece müzik dinleme modunu etkinleştirdiğinizde Yupta Music otomatik olarak duracaktır. Sabahlara kadar boşuna şarj bitirmeye son! Yupta music 5 şarkı, 10 şarkı, 10 dakika veya 30 dakika arasından seçiminizle gece modu aktif hale gelecektir.

* Ekolayzer
Mp3 müzik indiriciniz ve oynatıcınız Yupta Musicin ekolayzeri var! Artık müzik frekansı ile oynayabilirsiniz. Her yerden aktifleştirebilirsiniz.

* Müziği Paylaş
Müziğinizi arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşmak istiyorsanız. Paylaşmak için tıklamanız ehil 🙂

Yupta Music, kuvvetli mp3 çaları ile süratli ve kolay kişiselleştirilmiş müzik indirme uygulamasıdır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.